Poilsis Trakuose

Gerbiamas (-a) pone (-ia), Trakų turizmo informacijos centras atlieka lankytojų apklausą, norėdama išsiaiškinti turizmo padėtį Trakų kurortinėje teritorijoje ir apylinkėse. Norime, kad mūsų svečiai liktų patenkinti savo viešnage Trakuose, grįžtų namo su maloniais įspūdžiais ir norėtų vėl čia atvykti. Anketą pildyti taip: prašome perskaitykite klausimą ir visus atsakymo variantus. Jums priimtiną variantą, ar kelis variantus, pažymėkite. Jeigu nerasite Jums tinkamo atsakymo varianto, prašome parašyti savo atsakymą. Apklausa yra anoniminė. Iš anksto Jums dėkojame. Trakų turizmo informacijos centras
21. Jūsų pasiūlymai/ pageidavimai kaip pagerinti viešnagę Trakų kurortinėje teritorijoje ir apylinkėse
Daugiau viešųjų tualetų
Viskas puiku ir gražu, tik galėtų būti žemesnė kaina į Trakų pilį.
Liautis naikinti miškus,dar likusius, ką miškų speciallistai "priežiūra" vadina.
Anketa sudaryta neteisingai, nes anketos pavadinimas Poilsis Trakuose, o turiu atsakinėti į klausimus apie nakvynę. Jei atvykstu be nakvynės, negaliu išsiųsti anketos. Be to, jei atvykstu ir su vyru ir su vaikais, neleidžiama pažymėti dviejų variantų.
Neturiu
?
nezinau
Daugiau viešinimo apie kultūrinius renginius vykstančius Trakuose.
Kainas sumazinti
Daugiau pramogyu
Viskas tenkina, daugiau stovėjimo aikštelių automobiliams ir prie viešojo maitinimo įstaigų vaikams žaidimo aikštelių.
Man gera Trakuose, todėl nieko blogo nematau :)
.
Akis bado čigonai pakeliui į Užutrakį. nesaugu palikti mašinas. Jiems viskas galima- kurti laužus, laipioti per atitvaras, niokoti naujai sukurtas aiksteles . O lietuvaiciai is akrto butu baudziami. DVIRACIU marsrutai - nera nuzenklinimo, dviras\cio tako link Akmenos - galima galva nusisukti. Vienintelis papludimys Trakuose ir kokie WC. gelezinkelio stoties WC amziais uzrakintas, autobusu stotyje parasyta rakto kreiptis pas kasininke. Koks uzsienietis supras ka tai reiskia. IKI pat senamiescio - bevei 3 km WC nera.
-
Man trūksta autobuso į Užtrakį ar informacijos apie jį, jei toks yra.
-
Neturiu
Tiesiog darykite savo darba, sekmes
daugiau pigiu apgyvendinimo vietu:)
-
Kai kur reiktu atnaujinti dviraciu takus. Kai atvaziuoju prie akmenos ezero vasara, tai nerandu tualeto, taip sakant reikia eiti toli i miska. Kadangi megstu sportuoti, tai mielai pazaisciau tinklimi, bet tokios aiksteles prie akmenos nera, reiktu irengti. Taip pat ir futbolo vartus galetu vietine valdzia pastatyti, nes kamuoli gainioti su draugais irgi smagu. Reikia atgaivinti balionu sventes tradicija vasara prie akmenos ezero, pamenu kaip buvau jaunas su tevais atvaziuodavome, tai man paliko gilu ispudi, savo vaikiskoje sirdyje. Ziema vazinejame su slidem prie akmenos ezero. O Traku mieste pastebejau, kad mazai ner kur siuksledeziu nera, gal tik prie pilies daugiau.
dviračių takais, nuoma ir techniniu aptarnavimu.
Daugiau viesu erdviu: parkai, gelynai, suoliukai, dviraciams statymo vietos, nuzymejimai
daugiau informacijos apie nuomuojamas patalpas
Daugiau aktyvaus sporto ir pramogų
Teko lankytis regatos Galves ezere metu, butu gerai apie tokius renginius zinoti is anksto, nes tai buvo siurprizas, butu gerai gauti Traku metu renginiu kalendoriu anglu kalba.
mažinti sezoniškumą kaip nors
Organizuoti daugiau iv.renginiu
Daugiau paslaugu sportinei veiklai, kulturinei veiklai, miesto renginiu ir t.t.
Sutvarkyti turgaviete
Neturiu pasiulymu
daugiau aikštelių automobiliams, daugiau kavinių, amatų mokymo pamokėlių
Neturiu
Nesmagiai nuteikia Traku ivaizdis naujojoje miesto dalyje. Senoji dalis - visi puikiai vertiname, "atgauna" padoru vaizda - tvarkoma. Taciau autobusu stotis, turgelio teritorija, ezeru pakrantes ir Totoriu ez,. ir Bernardinu ez. - ypac vasara baisu praeiti... Negi, sulaukiant tiek sveciu miesto valdziai visai nerupi ?
Gerinti viešąją infrastruktūrą, parkeliai, suoliukai, šiukšliadėžės paežerėse, pliažas , parkavimo vietos.
-
Viskas neblogai
Įrengti dviračių takus / pažymėti dviračių maršrutus (ne "pėsčiųjų-dviračių" ir ne tik pačiame miestelyje, bet ir apylinkėse)
Trakų mieste nėra sutvarkyto miesto parko, nuo geležinkelio stoties einat link pilies paežere - nėra suoliukų, šiukšlės. Link Užutrakio - parkavimo aikštelė už kempingo - iš suoliuko likęs tik rėmas - jau virš 5 metų. karaimų g. privatininkų perkingai - BAISU. Nei priešgairsinės apsaugos, nei senamiesčio apsaugos. Tik Trakuose toki ištisinį parkingą pamatysi.
Ačiū
Užsiėmimų vaikams labai trūksta, jaukių kavinukių, suoliukų, dviračių pėščiųjų takų
Viskas gerai
Daug apleistų pastatų centre. Erzina suvenirų asortimentas, daug rusiškų suvenirų (matrioškų). Valčių savininkai netvarkingi: girti, pusnuogiai.
Pirmiausiai didziausia geda laikau Traku ezeru pakranciu tvarka. Autobusu stoties aikstynas su baisuma kelianciu turgu yra Traku didele problema. Siuksliadezes, poilsio suoliukai pakrantese - taip pat problema. Dviraciu takai, dviraciu nuoma, maudymosi vietu irengimas, automobiliu parkavimas... - istisa serija keltinu klausimu. Informacijos pakanka, labai gerai vertinu Traku TIC darba. Dar pastebejimas - paslaugu kainos nera adekvacios kokybei. Nezinau kaip yra siuo metu ( senokai teko lankytis ) Traku pilies muziejuje: nei vienoje ES salyje nera praktikos, kad muziejaus tualetai apmokestinami papildomai ir neieina i bilieto kaina... Kodel tokie dalykai nesutvarkomi ?
Viskas yra pakankamai neblogai :)
kainos orientuotos į užsieniečius. ten kur planavome nakvoti dubliavo užsakymus... antrą` kartą į Trakus su nakvyne nėra ko važiuoti...
Neturiu
Reikėtų išspręsti automobilių pastatymo Trakuose problema.
Viskas ten gerai, kibinai galėtų būti pigesni
DAugiau masinių renginių, geresnės renginių kokybės
Pagerinti infrastruktura, kad butu maloniau ir komfortiskiau ilsetis ir pramogauti
galėtų būti daugiau kultūrinių/sporto renginių vasarą
Reikia pačiam gerai nusiteikti ir važiuoti ilsėtis, oneiškoti kas ir kur blogai. Mums Trakuose viskas patinka
:)
daugiau viesu renginiu, automobiliu nemokamu stovejimo aiksteliu sutvarkytu, dviraciu taku gerai irengtu, viesuju pliazu gerai sutvarkytu
Daugiau dviraciu nuomos punktu...
Turiu tik du pageidavimus: - iš esmės gerinti informavimą apie Trakų renginius visais kanalais. - tobulinti įvažiavimo - išvažiavimo ir parkavimo reguliavimą masinių renginių metu.
Trakuose buvau tik du kartus.Abu kartus apsistojame pas pažįstamus. Savaitgalį (vasaros) labai trūksta automobilių statymo vietos centrinėje miesto dalyje. Galėtų būti daugiau informacinių nuorodų, schemų. Aplink pilį trūksta poilsio infrastruktūros (suoliukai, vaikams žaidimų aikštelės, paplūdimys), bet džiugu,kad nėra draudžiama maudytis pilies saloje. Didelis pliusas :) Kainos visų paslaugų užaukštintos, bet už kibiną galiu leisti mokėti penkis ar kiek daugiau lt., nes jie labai skanūs.
Daugiau įrengti nemokamu atomobilių stovejimo aikštelių arba sustojimo vietų prie įvairių objektu,kad nereikėtu jieškoti stovėjimui privačių kiemų
.
-
nera
Apie tai parasiau 8 punkte.
Viskas gerai.
kol kas neturiu
-
Įrengti daugiau poilsio zonų
pasiulymu neturiu
Normalus internetinis puslapis skirtas turizmui
Orentuotis i vidutines pajamas turinčius žmones,neišpusti kainu
kuo geriausios kloties kuriant grozi, ir patogumus
Trūksta suoliukų paežerėje , nesutravrkytas turgus, trūksta viešųjų WC.