Plungės miesto bei rajono mokyklose ''Kretingos maisto'' tiekiamo maisto kokybės analizė .

Aš , Eimantas Reliuga , atstovauju jaunimą Plungės rajono savivaldybės komisijoje, kuri tikrina VŠĮ "Kretingos maistas" darbo bei maisto kokybės , porcijų dydi , higieną ir pan. Norėdamas teisingai atsotovauti Jus, vykdau apklausą, kurios metu noriu išsiaiškinti Jūsų nuomonę apie valgyklos teikiamas paslaugas.

     
Pic
Jūsų nuomonė apie VŠĮ "Kretingos maistą", ką reiktų keisti ? Ko trūksta? Kas dar yra blogai?
Šaltas, nekokybiškas, neskanus maistas.
Maistas tragiškas, nėra net vandens atsigerti....
Daug kas yra blogai, reikia daug ką keisti....
Reikėtų rečiau gaminti kodletu, nes jie nelabai skanūs ir mažai kas juos mėgsta. O šiaip viskas gerai, retsykiais labai labai skanus maistas būna.
Reikia didesni porcijų, nes reikia išleisti nemažai pinigų norint pavalgyti
maistas turetu buti sviezias, sveikesnis, didesnes porcijos, zodziu faktiskai tas pats kaip mcdonalde bet 10k neskaniau, tik isreiskiau savo nuomone:))
Mazos porcijos. Ateinu alkanas-iseinu alkanas.
Kainos per didelės. Norint skaniau pavalgyt, reikia geriau pakrapštyt piniginę.
Reikia didesnių porcijų, įvairovės valgiaraštyje ir šviežesnio maisto, nes kartais patiekalų kokybė nedžiugina.
Maistas yra neskanus
Reiketu padaryti ilgesnes pertraukas kad galetu vaikai nueiti i salia esancia maisto istaiga kavine ir .t.t
Porcijos galetu buti didesnes, maistas kokybiskesnis, ivairesnis, nes kelis kartus per savaite yra duodamas zuvies kotletas, kuri vaikai nelabai megsta , bei svaresnis, nes duotame maiste galima rasti plauka ir t.t.
Kainu mazinimas, porciju padidinimas ir gerinti maisto kokybę, kad vaikai/paaugliai galėtų lankytis valgyklose dažniau
Man nepatinka maisto kokybė, kainos yra per didelės.
Perdidelės kainos. Maistas pastoviai eneipatyngai skanus. Dažniau mokykloje kurie gauna nemokama maitinima būtu pateikiamos bulvės.
Manau , kad maistas yra nepakankamai skanus ir labai brangus.
VISKAS BLOGAI...
Maistas dažnai būna atšalęs, pervirtas ar neišvirtas iki galo.
Idk idc
Yra prastas labai maistas, o kainos milžiniškos.
Reikia keisti mėsos gaminius, nes gauname vien kotletus, nors galėtume gauti kaip ir perkantys už pinigus (t.y kepsnius), dar maiste truksta skonio (t.y kokiu nors prieskoniu, dar galėtu paivairinti salotas ar mišraines.
Mazos porcijos, neatitinka kainu.
Maisto kokybe, didesnes porcijos.
Valgiaraštis visiškai nesamoningas, nepagalvota apie tuos kurie nevalgo mėsos... Iš lėkštės sriubos nepasisotinsi, o ir joje dažnai aptinku mėsos... Be to, padariau išvadą tik suvalgiusi bandelę aš visada jaučiu pilvo skausmą. Pasikartosiu- VISADA. Nesu visu 100% patenkinta mokyklos maistu.
Maistas nėra tiek blogas, ir tikrai dauguma mokinių perdeda, nes jiems tiesiog reikia tos intrigos kovojant prieš šią problemą :) Juokinga net darosi, kad peikia maistą nors patys žiūrėk kitą dieną sėdi toje valgykloje ir valgo lygiai taip pat kaip ir kiti mokiniai :)
Manau labai didelės kainos o porcijos mažos
nesamone
Prasta kokybe, didele kaina
Gerinti maisto kokybę ir mažinti kainas...
Reiktų gaminti maistą, o ne kažką nevalgomo.. pinigus gi mokame..
Trūksta meilės gaminant.. Nekokybiškas maistas.
Maisto produktai nepasakyčiau, kad yra pirmos rūšies taip pat nėra normalaus asortimento žmonėms, kurie nevalgo mėsos (asmeniškai mėsos nevalgau). Opiausia problema jūsų firmoje yra ta, kad mokami pinigai ženkliai neprilygsta maisto porcijoms, kurias tiekiate.. Už panašią kainą, galima ir restoranuose skaniau bei SVEIKIAU pavalgyti. Tikrai yra kur tobulėti.. Gal šiėk tiek per anksti į mokymo įstaigas "įsibrovėt". Sėkmės toliau kuriant ir dirbant tokį atsakingą darbą, nenuvilkite naujosios kartos, kuriai įtikti bus dar sunkiau.. Pagarbiai M.. :)
Mėsa labai prastos kokybės. Pavalgius mokyklos valgykloje skauda pilvą.
Reiktų keisti valgiaraštį, porcijas ir virėjas. Taip pat maisto kokybę, nes pvz., kepsnyje daugiau džiuvėsėlių negu mėsos.
Didinti porcijas arba mazinti kaina. Taip pat gerinti maisto kokybe, nes daznai pirkdamas kepsni, didziaja jo dali sudaro tik riebalai ir dziuveseliai, o mesos tik vidury kasniukas.
Reikėtų: gerinti kokybę, paįvairinti valgiaraštį nemokamam maitinimui, padidinti porcijas
Patiekalus. Nieko subalansuoto sportuojantiems. Porcijos labai mažos, norint būti sočiam reikia labai daug pinigų... O be porcijos ir kokybė nėra puiki..
Nieko gero, atvirai pasakius. Didesnes porcijas, ir gerinti maisto kokybe, šviežuma.
Situacija ne kokia, vaisiu buna retai, darzoviu mazai. Daznai koses skystos, o kepsniukai panasesni i dziuveselius su mesa
Kadangi isleidziama nemazai pinigu vienai porcijai, tai visu pirma turetu buti ir atitinkamas porcijos dydis, o ne uzkandis.
Pakoreguoti valgiaraštį ir stengtis pagerinti tiekiamo maisto kokybę, bei jo ruošimo estetiką.
Mano draugė ne kartą apsinuodijo šiuo maistu, mano nuomonė neigiama.
Manau, kad jeigu gaunu nemokamą maitinimą, tai nereiškia, kad maistas turi būti "betkoks". Žinoma, nevisada maistas yra neskanus, yra ir labai skanių patiekalų, pvz: blynai. Tačiau ne kartą yra tekę maiste rasti plaukų ar kitų maisto likučių.
Ne visi patiekalai yra vienodai skanūs, tik retas patiekalas yra skaniai valgomas. Tačiau dar visai neseniai (vakar), bevalgant blynus, konkrečiai iš blyno vidaus ištraukiau tarsi kažkokios pakuotės nuoplaiša. Dažnai maiste randama ir plaukų. Tačiau iš kur kažkokios plėvelės..?? Buvo labai nemalonu, todėl dabar tikrai pagalvosiu, ar ir toliau lankysiuos valgykloje.
Reiketu didinti porcijas, maisto kokybe ir mazinti kainas
kardinaliai reikia keisti viska, karbonade daugiau dziuveseliu nei mesos, salotos, atrodo, lyg butu savaites senumo, porcijos mazos, skonio beveik nera, toks jausmas, jog dirbtu taribiniu laiku virejos kurioms nerupi kas ten per maistas, rupi ji tik pagaminti panasu i maista.
Maistas yra paruošiamas netinkamai, yra druskos trukumas, taip pat karbonadai yra išmirke riebaluose, kaip neturėtų būti. Mažos porcijos.
Yra blogai tas, kad prie kepsnio yra labai mažai garnyro ir jeigu tu nusiperksi pvz. blynų tai uogienes ant jų uždės mažą šaukštelį
maistas labai neskanus ir nekokybiskas
Maistas nėra skanus, per mažos porcijos, o kaina neatitinka jų kokybės.
Prasta maisto kokybė
Kainos TIKRAI neatitinka maisto kokybės bei kiekybės, palyginus maistą ir jo kainas su "lino audinių valgykla" kainos yra labai panašios, bet joje porcijos žymiai didesnės, bei skonis žymiai geresnis. Esu LABAI nusivylęs Kretingos maistu :( turbūt jie labai praturtėjo sukčiaudami, nes produktai iš kurių yra gaminamas maistas turbūt vos vos atitinka minimalius reikalavimus, o porcijos yra tikrai apgailėtinos. Man asmeniškai reikėtu išleisti eurus kad privalgyčiau, tai kam man išleist 5 eurus ant šlykštaus maisto jeigu aš galiu pavalgyt kokioje kavinukėje už tą pačią sumą, bet nepalyginamai skaniau(čia gi VALGYKLA). Net mokytojai susitrumpino savo pietų pertrauka per pus, nes beveik niekas iš jų nebevalgo valgykloje. Aš manau, kad čia yra įsikišusi korupcija, nes kiek esu girdėjęs atsiliepimų apie Kretingos maistą, visi jie buvo neigiami, taigi kaip ji vis dar tiekia mums maistą??? PRAŠIAU GELBĖKIT MUS......
Pirmiausia, dar nespėjus įeiti į valgyklą, sklinda siaubingas kvapas iš jos. Įėjus į vidų kvapas dažniausiai sunkiai pakenčiamas. Apie maistą nėra jau ko net kalbėti. Jau nebevalgau valgykloje, nes maistas nekokybiškas, o kainos už jį nerealios. Už tokią kainą, galima nusipirkti puikius priešpiečius parduotuvėje ir įsidėti neštis. Tačiau būtų kurkas patogiau pavalgyti šilto, kokybiško ir skanaus maisto mokykloje.
Įvairesnio maisto, kad kokybė atitiktų kainą, daug daugiau daržovių ir vaisių, sveikesnių produktų prie "Šalto maisto", t.y. kur galima pirkti ne karštą, pagamintą maistą, o šiuo atveju (dabartinė situacija) bandeles, sausainius, gėrimus ir kt... Jog labiau ir griesčiau būtų laikomasi paprasčiausių higienos normų, jog būtų pateikiamas šviežias, tą dieną pagamintas maistas, o ne pašildytas jau kelias dienas stovintis, jog maistas būtų pateikiamas karštas, o ne atšalęs ir kt.
Maistas nėra skanus, mažos porcijos ir didelės kainos
Kainos neatitinka porcijų dydžio. Nors yra nustatytas porcijos svoris, tačiau akivaizdžiai matosi kad jis neatitinka normos.
Maistas yra labai prastos kokybės, geriau nueiti į parduotuvę ir nusipirkti kažką valgomo. Šiuo metu valgykloje nebesilankau, nes joje esantis maistas man labai nepatinka. Yra žmonių, kurie šiuo maistu apsinuodijo.
Maistas neskanus, nemalonu valgyti. Asmeniškai norėčiau geresnio patiekimo, daugiau daržovių. Būtų malonu valgykloje gauti vaisių.
Maisto porcijų dydis, bei kokybė neatitinka kainos. Nesiekiu mažesnių maisto kainų, tačiau norėčiau, kad maisto kokybė butų kur kas geresnė.
Kažkas užmiršo, kad kokybė svarbiausia... Labai bloga nuodėmė, bet nėra kur dingti.
Reikia keisti masto kokybę! Jis neskanus !!!
Mano nuomone truksta kitu patiekalu , nemokamam maitinimui , ne vien kodletu.
Manau įstaiga maitinanti mokinius turėtų pati paragauti kas yra pateikiama mokinių lėkštėse, kaip pavyzdį galiu pateikti du produktus, tai karbonadas ir tariama bulvių košė. Kiek žinau karbonadas yra gaminamas iš mėsos, o ne iš džiuvesėlių kurie išmirkę riebaluose. Bulvių košė, kuri skoniu prilygsta krakmolą, arba savaites senumo virtos bulvės, kurios primaišomos priedų ir skiedžiamos vandeniu. Ar tai galima pateikti mokiniams už tokias kainas?
maistas neskanus ir porcijos mazos
Iškarto atsiprašau už išsireiškimą, tačiau Kretingos maistas tiesiogine to žodžio prasme yra ŠŪDAS. Ne kartą juo apsinuodijau.
Reiktų keisti maisto tiekėją, nes maisto kokybė neatitinka kainos.
Sanitarija baisi, kvapas valgykloje nepakenciamas, maistas neskanus ir neosvaizdus, neimanoma valgyti tokioje valgykloje.
Labai neskanus maistas
Mažas kiekis, prastas maistas, brangu ir neskanu.
Maisto kokybė , jo pasiūla (reikia daugiau įvairių patiekalų)
šuda duoda
Per dideles kainos ,mazos normos
Padaryti padoru kainu-porcijos dydzio-kokybes santyki
Neskanus maistas, o ir virejos kaip ziezulos piktos
Reikėtų keisti porcijas, kainas, be to, atsižvelgti į tai, kad karbonatas nėra tik džiuvesėlių muštinis, bet jame dar ir mesos turi būti ;) kurios, deja, bet pasigendame.. taip pat labai mažas maisto pasirinkimas..
Daryti valgoma maista, pvz blynu atpjauti net neina, mokytojams palikinejas maistai bei didesnes porcijos
Neaišku iš kokios mėsos gamina maistą - jei užsienietiška,tai blogai.
Šis maistas yra nekoks, nes pastaruosius mokslo metus maiste randu tai miltų pakelių, tai plauku ir visokiausių nesamonių. Šis maistas neturėtu keliauti į mūsų mokykla nes jis yra neskanus ir nekoks.
Reiktu keisti nuomonę, kad į vaikus galima sukišti pigiausiai gautus gaminius :)
Reikia keisti viska
1. Maisto porcijos per mazos ir perkant brangiausius patiekalus negauni normalaus produkto ir darzoviu kiekio 2. Nera tikslaus kainininko ir daznai tas pats produktas kainuoja skirtingai (moteriske kur pinigus renka nezino tiksliai) 3. Kazkuria diena susimasciau kodel valgykloje nera salotu valgiarastyje :/
Kainos didelės, maistas į lėkštę įdedamas atmestinai, kartais randama plaukų ar kitų apetitą atimančių dalykų. Taigi, nors maisto kokybė ir nėra labai bloga, tačiau kitos aplinkybės atima norą kažką pirkti, todėl į mokyklą nešuosi savo maistą iš namų. Būtų smagu, jei mokykloje būtų vaisių pasirinkimas...
Kaina turėtų atitikti porciją, pats maistas turėtų būti skanesnis ir... po mokyklą galėtų nesklisti kepsnių ir kito maisto kvapas.
prie uzkandziu turetu buti parduodamos ne tik bandeles ir sausainiai, bet ir vaisiai :)
Labai mažos porcijos, praktiškai nėra įmanoma pavalgyti, maisto kokybė prasta.
Per mažos porcijos, kepsnyje praktiškai nėra mėsos, vien tik sukepę džiūvesėliai. Ne kartą esu valgiusi ,,pupelių sriubos'', kur net nebuvo pupelių. Labai trūksta daržovių ir ypač morkos, visada būna sausos bei karčios. Taip pat, būtų įdomu sužinoti kas yra dedama į tarkuotų bulvių cepelinus, nes jie tragiški. Praėjusiais metais vienas iš geriausių patiekalų buvo grikių košės maltinukai, kurių šiais metais pasigedau. Nesuprantu kodėl visoje valgykloje yra iškabinėti plakatai apie sveiką mitybą, jeigu jais yra nesivadovaujama. Tuo labiau, kad prie pat kasos yra pakabinta mitybos piramidė, bet valgykloje negauname nei daržovių nei vaisių.
Neskanu
vapse juos reikia uzdaryt, kokias nesamones daro jie, lai patys pavalgo ta savo maista, apsivems ant vietos. Siuliyciau grazynt mokyklos maista o ta kretingos maista mest lauk
Reikia darzoviu!
Porcijos galėtų būti didesnės, pats maistas karštas, o ne atšalęs. Maistui ruošti skirti produktai prastos kokybės. Nėra sveikų užkandžių vien sausainiai ir bandelės.
Gaunantiems nemokamą maitinimą neleidziama pasirinkt kitų patiekalų iš meniu, jei kažko nevalgau ar nemėgstu lieku visai nevalgiusi.
Maistas smirdi, kokybė tikrai yra prasta. Nesinori į valgykla užeiti net vandens atsigerti nes sklinda nemalonus kvapas
Galėtų maistas būti skanesnis ir pigesnis.
Padidinti maisto porcijas.. Permokame.
Kainos neatitinka kokybės.
Maistas brangus, nekokybiskas.
Manau,keisti reiktų patį maistą,nes yra nelabai skanus ir mažos porcijos.
Didinti porcijas arba mažinti kainas
Rek daugiau maista, ka butu pegus, butu skanus, butu dedeles porcijas, skane ,naus, kontik pagamyns.
Maisto kokybe gana prasta. Kainos parasytosnesuprantamai: atskiros darzoviu, bulviu kainis, sunku greit apskaiciuoti, ar reikiama suma sumokejau
Dažniau atvežti bulkučių, krekerių ir kitų produktų papildimus.
Maistas neskanus
Visus trūkumus esu išsakęs, bereikia juos ištaisyti. Kretingos maistas - siaubingas.
vsks blogai seniau bowa geriau