Pirkimas Lietuviškuose skelbimų portaluose

Labai dažnai pastebime Facebook'o įrašuose, ir kituose šaltiniuose, kad žmonės būna apgauti fiktyvių piktavalių pardavėjų, pervedus pinigus už paskelbtą prekę ar paslaugą pirkėjas netenka pinigų, o ir norimos prekės ar paslaugos negauna, arba gauna prekę/paslaugą ne tokią kokia ji buvo aprašyta skelbime.

Norėdami jus apsaugoti nuo tokių nutikimų iš pradžių norime, kad atsakytumėte į keletą labai nesudėtingų klausimų, tai jums užtruks tik porą minučių, o mums labai pagelbės priimant vienus ar kitus sprendimus susijusius su jūsų saugumu darant sandorius internetu.

AČIŪ!

9. Jei turite komentarų pateikite juos šiame lauke:
Neturiu
; ) Ką jūs?
Reikalinga placiau apibudinti gamini ir jo kaina
ne
nesinaudoju ta paslauga
7.Kokią sumą laikytumėte adekvačia už jūsų sandorio internetu saugumą? Pazymejau fiksuota suma, taciau jei kalba apie sumas turincias daugiau negu keturis nulius, tuomet galima sneketi ir apie procentine israiska
Tokia paslauga būtų labai naudinga iš abiejų pusių pirkėjo ir pardavėjo. Nes būna nesąžiningų pirkėjų.
Nežinau
ne
Niekada nemoku į priekį bei atsiskaitau drausta kreditine kortele arba grynaisiais. Bet kai parduodu pats, tuomet visada pirmiausia man sumoka, o tada išsiunčiu prekę :)
Esu girdėjas, kad pašte galima siūsti daikta ir tik gavėjui patikrinus ar viskas gerai, gavėjas turi sumokėti - skamba anašiai.
Neturiu.
Manau, kad pavojinga siųstis prekes, ypač rūbus iš interneto, nes gali neatitikti dydis, vaizdas ir kt.
Neturiu
-
Gan opi problema, nes tikrai būna pasitaiko ypač FB apgavysčių. Ten visokios panelės kremus pasenusius pardavinėja. Tai gali vėliau nauja karta nesprast kad apgaulė ir pasimaus ant bobelių.
Norėtųsi, kad apsauga būtų tokia kaip aliexpress: jei negauni siuntos, grąžina pinigus, jei yra nusiskundimai dėl kokybės, gali dalį susigrąžinti ir kt.
-
Ne
nebuvo kaip pažymėti, bet adekvati suma už sandorių internetu saugumą man turėtų būti ne didesnė kaip 0%. Tokiu sagumu privalo pasirūpinti pats pardavėjas savo sąkaita
-