Pirkėjų lojalumas MAXIMA LT, UAB

Anketa skirta ištirti pirkėjų lojalumą UAB MAXIMA LT, palyginti su lojalumu konkurentams.
Ar, Jūsų manymu, skirtinguose prekybos tinkluose skiriasi prekių kokybė, priežiūra? Kuo ir kodėl?
Žinoma, kad skiriasi. Vienintelis prekybos tinklas, kuris bent šiek tiek orientuojasi į maisto prekių kokybę bei į sveikai ir / ar veganiškai besimaitinančių vartotojų, kurių, beje, itin sparčiai gausėja ir yra ne tiek jau mažai, kaip gali pasirodyti, poreikius, yra "Rimi" - per pusmetį sveikų ir / ar veganiškų produktų kiekis išaugo daugiau nei dvigubai. Tuo tarpu tokie prekybos tinklai, kaip "IKI" ir "Maxima" iš visos gausybės maisto prekių gali pasiūlyti tik vaisių ir daržovių, kurių galima nusipirkti bet kuriame prekybos centre ar turguje, bei keletą pavienių prekių, kurių kartais būna net neįmanoma surasti, nes nėra jokio sistemingo produktų išdėliojimo (sveiki ir / ar veganiški produktai turėtų būti atskirti nuo viso asortimento ir sudėti viename skyriuje, kaip kad yra "Rimi"), visa kita - šlamštas, kurio net veltui neimčiau. Jeigu sveikai besimaitinantis žmogus ateina į tokį didžiulį prekybos centrą, kaip "Maxima", ir neranda joje būtiniausių maisto produktų, tai jis tiesiog apsisuka ir keliauja į tą prekybos centrą ar parduotuvę, kurie turi, ką pasiūlyti, o ilgainiui - ir išvis aplenkia.
manau kad nevisos prekes bet kai kurios skiriasi.
Tikrai taip. Skiriasi prekių asortimentas pvz Vilniuje ir Pasvalyje. Kokybė prekių pvz mandarinai, apelsinai...tai tik viena iš daugelio prekių
Kiekvienoje parduotuveje kazkuo skiriasi...
ne
prekiu kokybe nesiskiria
taip,
skiriasi kainu poziuriu
ne
skiriasi prekiu kokybe ir pardaveju su klijantais bendravimo lygis....
skiriasi
-
Skiriasi
Skiriasi prekiu prieziura
kokybė visur skirtinga, o maximoje - prasčiausia. prekių priežiūra taip pat prasčiausia maximoje
skiriasi
skiriasi.svara
Beabejo skiriasi :) kartą IKI parduotuvėj užuodžiau pašvinkusią žuvį, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, buvo išpardavime, dėl, ko gero, pasibaigusio galiojimo laiko :DD Maximoj irgi kažką panašaus girdėjau :)
Neitin. Manau skiriasi nuo skirtingos parduotuves personalo, valdybos
skiriasi didziuju ir mazuju.
Skiriasi prekių kokybė, asortimentas. Kodėl? Reikėtų klausti marketingo skyriaus atstovų.
nemanau...
Taip, kompaniju kultura skairtinga
skiriasi,tai priklauso nuo miesto didzio
manau jog kokybe nesiskiria, visur vienodo lygio prekes
Labai panasi manau visur, gal tik niuansusose skiriasi
skiriasi
beabejo skiriasi. pvz Prekybos tinklo Norfa yra visai kitas segmentas - prekes orientuotos i mazesnes pajamas turincius pirkejus - pavyzdziui aliejus yra tik keliu gamintoju rusiu, kuris yra pigiausias, beje ir maziausiai zinomas. PVZ Norfos ir RIMI parduotuvej daznai buna pagedes gaminamas maistas (misraines ir pan), kadangi siose parduotuvese yra daug mazesnis klientu skaicius, kurie tiesios siu maisto produktu neisperka. IKI parduotuvej labai mazas produktu pasirinkimas - yra pagrindiniai produktai, pvz higienos prekiu pasirinkimas labai mazas - jeigu head&shoulders sampunu yra daugybe rusiu bei dydziu buteliuku, tai IKI parduotuvej bus tik keletos rusiu, daznai didesni ir brangesni buteliukai.
Taip, skiriasi. Dažnai būna pagedusios daržovės ir vaisiai, mišrainės.
skiriasi kokybė;
taip skiriasi
Skiriasi asortimentas, kai kurios prekes buna sviezesnes arba ne.
mano suvokimu prekes yra prastai priziurimos tose parduotuvese, kurias baudzia kontroliuojancios istaigos, kiek teko girdeti, visi didieji tinklai gauna baudas po kiekvieno inspekcijos vizito
Skiriasi , bet nedaug
taip
Taip skiriasi,nes prekybos tinklai daznai atstovauja skirtingus gamintojus, todel keiciasi prekiu asortimentas bei produktu kokybe.
kokybe skiria gamintojas, o prieziura parduotuvese skirtinga, todel ir kainos skirtingos.
Daržovės, vaisiai, ir gaminami vietoje produktai skiriasi ypatingai, nes vienos parduotuvės taupo daugiau, kitos mažiau.
manau, jog kokybe visur panasi, galbut imant atskiras prekes, galima rasti viena kita kokybiskesne preke skirtinguose tinkluose
svarbu prekiu galiojimo laikas...
Taip, net labai. Lietuvisko kapitalo imonese siulomos prastesnes kokybes prekes.
nesiskiria
taip, norfos parduotuves labai smirda. visom prasmem. turbut, kad skiria maza biudzeto dali oro gaivikliams.
Skiriasi priežiūra. Manau tai priklauso nuo prekybos tinklo paplitimo.
Skiriasi. Niekada nieko nepirkciau Norfoje.
nesiskiria
taip. kuo mazenis servisas i rkokybe, tuo pigesnes prekes.
galiojimo laikas, atvežimo šalis
ne
Manau visur panasu.
taip skiriasi nes kai kur skiriama daugiau demesio
ne
Manau,kad prekiu kokybe nesiskiria,nes prekiu tiekejai daugmaz tie patys.Prieziura manau skiriasi, tai galima pamatyti is to ko kaip prekybos centruose isdeliotas asortimentas, kokia tvarka ir pan.
maksimkos prekės geriausios
Nesiskiria
skiriasi. del vadybos ir kontroles.