UserPaulinaSniaukstaite
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

PAGIMDŽIUSIŲ MOTERŲ IR SLAUGYTOJŲ BENDRADARBIAVIMO SVARBA POGIMDYMINIU LAIKOTARPIU

Gerb. Respondente,

Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos, bendrosios praktikos slaugos, IV kurso studentė Paulina Šniaukštaitė. Rengiu bakalauro baigiamąjį darbą tema „Pagimdžiusių  moterų ir slaugytojų bendradarbiavimo svarba pogimdyminiu laikotarpiu". Kviečiu Jus bendradarbiauti atliekant tyrimą ir atsakyti į šioje anketoje pateiktus klausimus. Anketavimu siekiama atskleisti slaugytojų ir pagimdžiusių moterų bendradarbiavimo reikšmę pogimdyminiu laikotarpiu. Apklausa anoniminė (nereikia rašyti nei vardo, nei pavardės). Gauti duomenys bus statistiškai apibendrinti ir naudojami rengiant mokslines išvadas ir praktines rekomendacijas, kurios padės tobulinti slaugos procesą. Jūsų atsakymai yra labai svarbūs šio tyrimo rezultatams, todėl prašau nuoširdžiai atsakyti į pateikus klausimus, remiantis savo asmenine patirtimi.

Instrukcija. Prašom atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pasirinkti labiausiai Jums tinkantį atsakymo variantą (jį pažymėkite (x) arba įrašyti savąjį atsakymą)

Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus ir skirtą laiką.

Jūsų gyvenamoji vieta:
Jūsų išsilavinimas:
Jūsų šeimyninė padėtis:
Kelintas šis Jūsų gimdymas?
Ar gimdėte su nuskausminimu?
Kokiu būdu gimdėte?
Įvertinkite skausmą pogimdyminiu laikotarpiu stacionare. (Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kiekvienoje eilutėje)
Įvertinkite savo jausmus pogimdyminiu laikotarpiu stacionare. (Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kiekvienoje eilutėje)
Ar pogimdyminiu laikotarpiu stacionare Jums buvo aktualu gauti nurodyto pobūdžio informaciją iš slaugos personalo? (Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kiekvienoje eilutėje)
Kokios slaugos personalo pagalbos Jums reikėjo pogimdyminiu laikotarpiu stacionare. (Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kiekvienoje eilutėje)
Išreiškite savo pritarimą pateiktiems teiginiams apie slaugytojų pagalbą pogimdyminiu laikotarpiu stacionare. (Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kiekvienoje eilutėje)
Išreiškite savo pritarimą pateiktiems teiginiams apie slaugos personalo suteiktą pagalbą stacionare. (Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kiekvienoje eilutėje)
Ar Jūs jautėtės saugi stacionare laikotarpiu po gimdymo?
Išreiškite savo pritarimą pateiktiems teiginiams apie slaugos personalo pagalbos svarbą pogimdyminiu laikotarpiu stacionare. (Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kiekvienoje eilutėje)
Ar Jūsų priežiūros lūkesčiai, susiję su Jūsų pogimdyminio laikotarpio priežiūrą stacionare buvo pateisinti slaugytojų bendradarbiavimo atžvilgiu?

Anketos meniu

Kita anketa »