O KOKS TAS ŠNIPIŠKIETIS ?

Anketa skirta Šnipiškių gyventojams - prijaučiantiems unikaliam rajonui - paveldosaugininkams - Vilniaus istorikams - rašytojams  profesoriams studentams šunims katėms . Svarbiausia turėti bent menką susipažinimą su Šnipiškių rajonu ( kartą pabuvojus draugo kieme - praeidamas iš turgaus - matytas iš stiklainio ) . Atsakymai virs judančiais vaizdais - ANIMACIJA .

 

Apie autorių: 

Vilniaus Dailės Akademijos - animacijos specialybės - IV kurso studentas - kuriantis vizualiųjų menų srityje. Šiuo metu kuriantis animacinį filmą "Holy Routine" apie Šnipiškėse veikiančius kasdieninius ritualus. 

Kaip šnipiškietis dalina duonos kepalą ?
Rankomis
Kieme
Išdalina balandžiams.
Visi snipiskiu sunys ir katinai tai zino
Teisingai
Priklauso nuo kepalo. Jei tai ką tik parnestas šiltas ir šviežias kepalas minkstuteles duonos, dalinama siunčiant kiekvienam namiskiui ir ans tiesiog plėšia kuo sultingesni gabalą. Jei tai pastovejes ir jau kietokas gabalėlis, paliekamas jis duonineje ir dalinamas tik tuomet, kai baigiasi semkes ir kiti užkandžiai namuose, nes reikia būtinai kažką pagriauzt. Aišku tai labai apgaulingas procesas, nes po jo, prieš tai atrodžiusi toli, Mindaugo Maxima pasidaro visai čia pat. P.S. jei tai skaito Europos kultūros sostinės 2018 meras, Kaune trūksta visą parą dirbančios maximos. Prašom ją pastatyti. Dėkojame.
Kas 2,5 cm iš kairės
laužia po gabalą
Niekaip. Nes perka suraikytą.
Visa suvalgo vienu kasniu
Man, man, man... na dar truputį kaimynui.
nedalina, o kanda su visu kepalu
Prie siuksledeziu
visiem lygiai, jeigu kazkam ir truksta tai pats lieka be kasnio
į visas keturias pasaulio puses
Pjauna polygiai visiems.
nizinau
hmm sau atsipjauna ir jeigu dar liko tai šunį tikrai pavaišins
Isbarsto trupinius, kad visi lestu kaip balandziai
Sau, kaimynui, svečiui
Šnipiškietis duonos nevalgo, o kababą duoda atsikąsti draugui ar šeimos nariui.
Sau trupinius palieka
pjausto riekutėm
rankomis