Neverbalinio bendravimo svarba ir jo naudojimas, bendrosios praktikos slaugytojų darbe pirminėje asmens sveikatos priežiūroje, teikiant sveikatinimo paslaugas.

Alytaus kolegijos Bendrosios praktikos slaugos IV kurso studentė Donata Zarauskaitė – Remeikienė atlieka tyrimą, kuriuo siekia išsiaiškinti neverbalinio bendravimo svarbą ir jo naudojimą bendrosios praktikos slaugytojų darbe pirminėje asmens sveikatos priežiūroje, teikiant sveikatinimo paslaugas.

Gerbiami respondentai, klausimynas yra anonimiškas, todėl nei vardo nei pavardės rašyti nereikia.

Maloniai prašau Jūsų atsakyti į pateiktus klausimus, atsakydami užtruksite iki 10 minučių.

Apklausos rezultatai bus panaudoti, rengiant baigiamąjį darbą akademiniais tikslais Alytaus kolegijoje.

Anketa neaktyvi

1. Jūs esate:

2. Jūsų amžius?

    …Daugiau…

    3. Nurodykite, kaip dažnai lankotės pirminėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, kurioje esate prisirašęs?

    4. Sveikatinimas – tai paslaugų visuma, kuriomis siekiama pacientams suteikti žinių, kaip stiprinti jų sveikatą, siekiant apsisaugoti nuo ligų. Dažniausiai jos teikiamos konsultacijų, motyvacinių pokalbių arba tiesiog įprastų vizitų metu. Jūsų nuomone, ar Jūs gaunate sveikatinimo paslaugų pirminėje sveikatos priežiūros įstaigoje?

    5. Kas, Jūsų nuomone, turėtų teikti sveikatinimo paslaugas?

    6.Kaip dažnai slaugytojas teikia šias sveikatinimo paslaugas?

    7. Neverbalinis bendravimas - informacijos perdavimas kūno kalba ( veido mimika, gestai, žvilgsnis ir kt.). Ar dažnai pastebite bendravimo metu su slaugytoju, jog jis naudoja neverbalinio bendravimo elementus, teikdamas sveikatinimo paslaugas?

    8. Kaip manote ar Jūs naudojatės neverbalinio bendravimo elementais (gestai, akių kontakto palaikymu, prisilietimais ir kt.) savo kasdieninėje veikloje?

    9. Ar pritariate nuomonei, kad neverbaliniu bendravimu (akių kontakto palaikymu, veido mimika ar galvos linktelėjimu) perduodama daugiau informacijos negu verbaliniu (žodiniu) bendravimu?

    10. Kaip dažnai slaugytojas naudoja neverbalinį bendravimą, teikdamas šias sveikatinimo paslaugas?

    11. Kaip manote, ar pacientai turi pasitikėti slaugytoju, patikėti slaugytojos teikiamais patarimais teikiant sveikatinimo paslaugas?

    12. Ar Jums svarbus neverbalinis bendravimas, bendraujant su slaugytoju?

    13. Įvertinkite kaip Jums svarbu bendrosios praktikos slaugytojo neverbalinio bendravimo elementai gaunant sveikatinimo paslaugas?

    14. Ar slaugytojas savo darbe turi išmanyti neverbalinio bendravimo elementus?

    15. Kaip Jums atrodo ar slaugytojas gali suprasti, kaip pacientas jaučiasi, ką jis nori pasakyti iš jo veido mimikos ar žvilgsnio, konsultacijos metu?

    16. Kokius neverbalinio bendravimo elementus, Jūsų slaugytojas naudoja dažniausiai bendravimo metu?

    17. Ar pasitikėjimo ryšys tarp paciento ir bendrosios praktikos slaugytojo yra svarbus jų bendravimui?

    Susikurti savo anketą