UserIngridaKu
Vieša
Pranešti

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi situacijos Klaipėdos mieste tyrimas

Gerbiamas Klaipėdos miesto gyventojau,

Maloniai prašome dalyvauti neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi situacijos Klaipėdos mieste tyrime.

Neformalusis suaugusiųjų švietimas – asmens ir visuomenės interesus atitinkantis švietimas pagal įvairias neformaliojo suaugusiųjų švietimo poreikių tenkinimo, kvalifikacijos tobulinimo, papildomos kompetencijos įgijimo programas, teikiamas ne jaunesniems negu 18 metų asmenims.

Šio tyrimo tikslas yra įvertinti, kaip pasikeitė Klaipėdos miesto neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi situacija (gyventojų poreikiai ir dalyvavimas neformaliajame švietime bei informacijos prieinamumas Klaipėdos miesto bendruomenei dėl neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi paslaugų). Tyrimą Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro užsakymu atlieka UAB „Inlinen“.

Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Anketa yra anonimiška, visi Jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik statistiškai apibendrinti, palyginti ir moksliškai interpretuoti.

1. Jūsų lytis
4. Jūsų išsilavinimas
6. Įvertinate savo lietuvių kalbos gebėjimus
7. Ar per paskutinius dvejus metus dalyvavote neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi veiklose?
9. Kiek lėšų galėtumėte skirti savo mokymuisi per metus?
13. Kaip dažnai ir kokiu tikslu dalyvaujate mokymuose?
18. Ar žinote apie galimybę Jūsų savarankiškai įgytas žinias įvertinti (formalizuoti) ir gauti kompetenciją liudijantį dokumentą (pažymėjimą, leidimą)?
19. Ar norėtumėte, kad Jūsų savarankiškai įgytos žinios ir įgūdžiai būtų pripažinti formaliuoju būdu (išduodant pripažįstamą dokumentą)?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų381460
Atsakymų352

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »