UserJurgitaDD
Vieša
Pranešti

Naujosios Vilnios seniūnijos išskirtinumas

Prašome Jūsų skirti keletą minučių ir užpildyti  anketą apie Naujosios Vilnios seniūnijos išskirtinumą Vilniaus miesto kontekste. Jūsų nuomonė yra  mums itin svarbi, rengiant Vilniaus miesto seniūnijų išskirtinumo žemėlapį, kuriame atsispindėtų miesto gyventojų idėjos apie seniūnijas bei jų unikalumą Vilniuje. Iš anksto dėkojame už atsakymus.

1. Jeigu kas nors nuspręstų aplankyti Naujosios Vilnios seniūniją bei paprašytų Jūsų rekomendacijos, kokius seniūnijoje esančius objektus pasiūlytumėte aplankyti?
2. Jeigu galėtumėte pasiūlyti tik vieną objektą, kokį objektą pasiūlytumėte? Kodėl? Kuo šis objektas yra išskirtinis seniūnijos ir Vilniaus miesto kontekste?
3. Koks bruožas geriausiai apibūdina Naujosios Vilnios seniūniją kaip administracinį-teritorinį vienetą? Pvz., moderni, laisva, meniška, inovatyvi, žalia ir t.t.
4. Koks žodis (ar jų junginys) geriausiai apibūdintų Naujosios Vilnios seniūniją? Tai gali būti ne tik būdvardis charakterizuojantis seniūniją, tačiau ir kažkoks svarbus objektas, reiškinys, įvykis ar šventė.
5. Kuo Naujosios Vilnios seniūnija yra unikali, išskirtinė kitų Vilniaus miesto seniūnijų kontekste?