UserRimaRuta
Results80
Vieša
Pranešti

Naujo produkto "Pow" poreikio analizė

Sveiki, mes esame VGTU 3 kurso, kūrybinių industrijų studentės ir atliekame apklausą marketingo modulio darbui, norėdamos išsiaiškinti mūsų sukurto produkto poreikius. Pristatomas produktas, tai - belaidis išmanaus telefono įkroviklis pavadinimu "Pow", išsiskiriantis sparčių pakrovimu (pilnas pakrovimas apie 15 min) bei optimaliu dydžiu . Produktas pasižymėtu įdomiu ir žaismingu dizainu - jis būtų žaidimų kauliuko dydžio ir išvaizdos, todėl būtų tinkamas naudoti kaip aksesuaras, kurį galima prikabinti prie telefono ar raktų. Produktas pilnai įkrautas galėtų mobiliai Jūsų telefoną pakrauti iki 6 kartų.

Šioje apklausoje bus pateikti klausimai apie siūlomą produktą, būtume labai dėkingos jei atsakytumėte sąžiningai ir nuoširdžiai. Ačiū :)

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Jeigu turite išmanujį telefoną, koks yra Jūsų poreikis pasikrauti jį mobiliai (ne prie sieninio elektros lizdo), kai tarkime esate paskaitose, darbe, vaikštant mieste ir pan.?
Mūsų siūlomas produktas - tai belaidis telefono įkroviklis, pasižymintis žaismingu dizainu bei optimaliu įkrovimo laiku (15 min.). Pilnai įkrautas produktas galėtų telefoną įkrauti iki 6 kartų, o šviečiančių akučių skaičius nurodytų, kiek įkrovimų dar liko. Taip pat produktą galima naudoti ir kaip aksesuarą prikabinamą prie telefono ar raktų. Ar toks produktas Jums būtų naudingas ir reikalingas?
Pic
Ar Jums priimtinas toks prekės ženklas ir dizainas? Ar galėtumėte įsivaizduoti šį produktą savo įvaizdžio dalimi?
Kur Jums būtų patogu ir priimtina įsigyti tokį produktą? (Galimi keli atsakymo variantai)
Kiek sutiktumėte mokėti už tokio tipo belaidį telefono pakrovėją?
Įvertinkite šio produkto savybes jei 5 balai - labai gerai, o 1 - labai blogai.
54321
Patogumas
Funkcionalumas
Dizainas
Naudingumas
Paprastumas
Kokių papildomų funkcijų norėtumėte šiame įrenginyje?
Jūsų lytis?Privalomas
Kiek Jums metų?Privalomas
Kokia Jūsų socialinė padėtis?Privalomas
Kokios vidutinės Jūsų pajamos per mėnesį (neatskaičius mokesčių)?Privalomas