UserVilija.sliuziene
Vieša
Pranešti

Naujo produkto įvedimas į rinką

Gerb. respondente, šiuo metu atliekame apklausą, siekant išsiaiškinti naujo prekinio ženklo, daugiafuncinės odos priežiūros priemonės, skirtos odos priežiūrai, patrauklumą mūsų rinkai. I anketos dalyje Jūsų nuomonė mums padės išsiaiškinti, kokio efekto Jūs tikitės iš odos priežiūros priemonės. 

II dalis anketos mums padėtų išsiaiškinti, ar ši priemonė atitiko Jūsų lūkesčius, ir kadangi tai yra daugiafunkcinė priemonė, kokiai problemai spręsti šią priemonę panaudojote.

Norintys taip pat sudalyvauti ir II dalies anketos apklausoje siųskite savo adresą el. paštu [email protected], kuriuo galėtume išsiųsti mėginį išbandymui kartu su anketa. Atsakius į klausimus Jums užteks tik nufotografuoti anketos atsakymus ir atsiųsti mums elektroniniu paštu nuotrauką.

Visi užpildę I dalį ir atsiuntę atsakymus į II dalis klausimus gaus unikalų kodą ir 10 Eur nuolaidą, apsiperkant www.inbeauty.lt nemažiau kaip už 40 Eur.

Ar patoviai naudojate odos priežiūros priemones?
Kokią iš šių priemonių naudojate dažniausiai? Pasirinkite tris variantus
Kaip dažnai naudojate šias priemones?
Ar žinote PREP odą apsaugantį kremą?
Jeigu taip, ar naudojote?
PREP odą apsaugantis kremas yra italų universalus kremas sprendžiantis net kelias problemas susijusias su odos priežiūra. Kokiai problemai spręsti, naudotumėte šį kremą? Pasirinkite daugiausiai tris atsakymus.
Kaip dažnai naudotumėte kremą sudirgusiai odai?
Lytis
Amžius
Užimtumo statusas

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų1321231
Atsakymų0109

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »