Usergintauteku
Results127
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Natūraliai ir atliekant Cezario pjūvį gimdžiusių moterų pasitenkinimo savo kūnu ir seksualumo suvokimo palyginimas

Informuotas suaugusiojo asmens sutikimas dalyvauti tyrime 

Sveiki, esu Vytauto Didžiojo universiteto sveikatos psichologijos magistrantūros studentė Gintautė Kubiliūtė. Šiuo metu atlieku baigiamąjį sveikatos psichologijos magistro darbo tyrimą. Šiuo tyrimu siekiama palyginti moterų, kurios gimdė natūraliai ir kurioms buvo atlikta Cezario pjūvio operacija, pasitenkinimą savo kūnu ir seksualumo suvokimą. Tyrimui vadovauja prof. dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė. Prašau nuodugniai susipažinti su toliau pateikiama informacija, kad galėtumėte išreikšti savo sutikimą arba nesutikimą dalyvauti tyrime.

Tyrime kviečiamos dalyvauti moterys, kurios yra bent kartą gimdžiusios. Tyrimas vyks nuotoliniu būdu. Jo metu Jūs turėsite atsakyti į pateiktus klausimus, pasirinkdamos vieną iš nurodytų atsakymų variantų arba įrašydamos savo atsakymą.  

Ši anketa yra anoniminė. Surinkti duomenys bus apibendrinti ir naudojami baigiamajame magistro studijų darbe. Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Net sutikusios dalyvauti, Jūs galėsite pasitraukti iš tyrimo bet kuriuo metu.

Šios anketos rezultatai viešai nebus publikuojami.

Jei turite klausimų galite kreiptis:
į tyrimo vykdytoją Gintautę Kubiliūtę, [email protected], tyrimo mokslinę vadovę prof. dr. Kristina Žardeckaitę-Matulaitienę, [email protected]

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »