VeiklinimasMokiniai
97
Vieša
Pranešti

Mokinių veiklinimas Šiaulių mieste

Mieli mokiniai,

2013 metų pavasarį Šiaulių mieste sėkmingai įvyko projektas „Moksleivių praktikos savaitė“. Tai buvo pirmasis tokio pobūdžio projektas Šiauliuose, kuriame dalyvauti buvo atrinkta 30 motyvuočiausių II(10) kl. mokinių iš daugumos Šiaulių miesto mokyklų. Šie mokiniai visą savaitę praleido įvairiose miesto įmonėse ir organizacijose, bei turėjo galimybę praktiškai prisiliesti prie darbo pasaulio ir savo svajonių profesijų. Priimti bent po vieną mokinį sutiko net 21 Šiauliuose sėkmingai veikianti įmonė ir organizacija. Pirmojo projekto sėkmė ir nauda jo dalyviams, įkvėpė mus šią iniciatyvą kartoti ir šiemet. Planuojama, kad projektas „Mokinių veiklinimas Šiaulių mieste“ įvyks 2014 m. kovo 31 – balandžio 4 dienomis.

             Tad ir Tu turi nepakartojamą galimybę sudalyvauti šiame projekte. Tau tereikia argumentuotai pateikti savo motyvaciją dalyvauti projekte, bei atsakyti į kitus žemiau pateiktus klausimus  iki š. m. vasario 9 dienos 24.00 val.

              Anketos, užpildytos vėliau, vertinamos nebus. Su į antrą etapą, t.y. interviu, atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai. Sėkmės!

Visais kylančiais klausimais, kreipkis el. paštu: [email protected]

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Tavo vardas, pavardė ir gimimo data
Mokykla ir klasė, kurioje mokaisi
Tavo kontaktinis telefono numeris ir elektroninio pašto adresas
Kodėl nori dalyvauti projekte "Mokinių veiklinimas Šiaulių mieste". Ko ieškai/tikiesi iš šios darbo praktikos savaitės? (5-10 sak.)
Kaip įsivaizduoji savo veiklą įmonėje/organizacijoje savaitės praktikos metu (5-10 sak.)
Pažymėk prioritetinę sritį, kurioje labiausiai norėtum atlikti praktiką?
Pažymėk antrą pagal svarbą sritį, kurioje taip pat norėtum atlikti praktiką?
Kokios naujos patirties norėtum įgyti dalyvaujant projekte ( 3-5 sak.)
Papildoma informacija, kuri galėtų atskleisti Tavo motyvaciją dalyvauti projekte (hobiai, pomėgiai, projektai, kuriuose esi dalyvavęs (-usi), kita veikla ir iniciatyvos)