Miego kambarių poreikio tyrimas dirbantiems ir besimokantiems asmenims

Vilniaus universiteto studentai šiuo metu atlieką tyrimą apie miego kambarių poreikį, poilsio stygių patiriantiems, dirbantiems bei besimokantiems asmenims.Tyrimo tikslas – sužinoti Jūsų nuomonę ir įvertinti miego kambarių efektyvumą. 

Prašome Jūsų atsakyti į klausimus apie miego kambarius ir jūsų poreikius. Apklausa užtruks iki 2 minučių. Anketa yra anoniminė. Atsakant į klausimus iš pateiktų atsakymų variantų Jums reikia pasirinkti tinkamiausią (arba kelis tinkamiausius). Neradus Jūsų nuomonę atitinkančio varianto, prašome jį suformuluoti savais žodžiais.

Dėkojame už bendradarbiavimą!

Remiantis JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro tyrimais, 1 iš 3 darbingo amžiaus žmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose nemiega rekomenduojamų 7 valandų per parą ir net 37 proc. jų nevalingai užmiega dienos metu. Įrodyta, kad išsiderinęs miego ciklas sukelia aibę įvairiausių neigiamų padarinių, pavyzdžiui – produktyvumo, gebėjimo susikaupti sumažėjimas, bendros savijautos pablogėjimas. Dauguma dirbančių bei besimokančių asmenų, dienos metu dėl laiko stokos ir didelių atstumų, negali grįžti pailsėti į namus, tad energijos poreikį kompensuoja gerdami kavą, energetinius gėrimus, valgydami saldumynus. Miego trūkumo dienos metu sprendimo būdas: dirbančiųjų ir besimokančiųjų asmenų artimiausioje aplinkoje įrengti miego kambariai, kur asmenys galėtų pailsėti ir įsigyti sveiko maisto".

 

Anketos rezultatai yra viešai prieinami

1. Kiek vidutiniškai valandų miegate per parą?

2. Ar jaučiate miego stygių dienos metu?

3. Kaip bandote kompensuoti miego poreikį dienos metu (galimi keli variantai)?

4. Ar naudotumėtės miego kambarių paslauga, greta Jūsų darbo/ugdymosi aplinkos?

5. Koks veiksnys Jums svarbiausias renkantis miego kambarių paslaugą?

6. Kokia suma už miego kambario paslaugą Jums prieinama (įrašykite)?

7. Jūsų amžius:

8. Jūs esate (galimi keli variantai):