Marijampolės reprezentacinis video

Marijampolė – koks tai miestas? Norime, kad jį žinotų, kaip parkų ir pramonės miestą, o gal tai futbolo sostinė, automobilių turgus arba viskas viename? Asociacija „Marjampoliečiai“ sukūrusi video klipą „Happy from Marijampolė“ imasi kurti reprezentacinį video klipą apie Marijampolę. Labai svarbu išgirsti kuo daugiau miestiečių nuomonių ir idėjų, kurios bus atspindėtos reprezentaciniame video. Kurkime miesto veidą kartu!

Papildomi jūsų pasiūlymai:
Turi buti laisvas, traukiantis aki video. Labai noreciau kad video pulsuotu gyvybe. Soundtraka turetu sukurti Dj marijampolieciai. Net drisciau teigti, kad antra video dalis apie vakaro ir naktines linkmybes turetu dvelgti welcome to st tropez klipu.
Pagalvosim :)
Esimis dalykas - miesto vaizdus filmuoti saulėtą dieną ir kai mieste yra žmonių!
svarbu pavaizduoti geografinę padėtį braižant susisiekimo kelius ir pavaizduojant Šešupės vingius
Nepersistenkit
galima parodyti kad jaunimas pas mus nesnaudžia, kad seni žmonės mokos. Kad visi dirbantys tobulėja. Meno kolektyvai, svečiai iš užsienio ir t.t.
sekmes
Siūlyčiau į šį video įtraukti tik labai garsių žmonių,kaip Urmana ar Ray Bartkus prisiminimus apie gimtąjį miestą. Taip pat rekomenduočiau į šį video neįtraukti nė vieno politiko ar su politika susijusio turinio!