Marijampolės reprezentacinis video

Marijampolė – koks tai miestas? Norime, kad jį žinotų, kaip parkų ir pramonės miestą, o gal tai futbolo sostinė, automobilių turgus arba viskas viename? Asociacija „Marjampoliečiai“ sukūrusi video klipą „Happy from Marijampolė“ imasi kurti reprezentacinį video klipą apie Marijampolę. Labai svarbu išgirsti kuo daugiau miestiečių nuomonių ir idėjų, kurios bus atspindėtos reprezentaciniame video. Kurkime miesto veidą kartu!

Ką apie Marijampolę būtinai turėtų žinoti kitų miestų gyventojai?
Mrj yra gyvas, judrus miestas su kulturingais ir stilingais zmonemis.
Kad suvalkieciai isskirtiniai, bet ne blogaja prasme :) Lietuvos gyventojai
Kad tai yra atsinaujinęs miestas, pulsuojantis kultūriniu gyvenimu.
1.Miestas yra strategiškai palankioje transporto plėtrai geografinėje padėtyje – svarbių transporto srautų sankirta (Via Baltica). 2. Marijampolės regionas turi gerai išvystytą kelių tinklą, bei yra labiausiai automobilizuotas Lietuvoje. 3. Prognozuojamas tranzitinių krovinių srautas Via Baltica magistralėje ir toliau didės, todėl tikslinga kuo greičiau organizuoti bei vystyti suplanuotą tranzito aptarnavimo infrastruktūrą – automobilių aptarnavimo stotis, plėsti degalinių tinklą su trumpalaikio stovėjimo aikštelėmis, užtikrinantį saugumą bei reikiamą vairuotojų ir keleivių buitinį aptarnavimą. 4. Pateikiama verslo informacija apie Via Baltica zonos įmones bei renginiai, skatinantys įmonių aktyvumą, leistų pagyvinti miesto investicinį klimatą, tiek vietos, tiek užsienio investuotojams. 5. Nutiesus europinės vėžės geležinkelio trasą, pagyvės (gyvėja) vietos ekonomika, atsiras naujų darbo vietų, kai ji bus tiesiama ir eksploatuojama; suaktyvės (aktyvėja) verslas. Europinis geležinkelis leis padidinti gamybos mastą daugumoje stambių Marijampolės įmonių, dėl ko padaugės darbo vietų Svarbu reklamuoti Marijampolės kolegiją bei svarbias kultūros ir švietimo asmenybes.
Kad čia yra netik mašinų prekyvietė. O europėjantis miestelis.
Apie miesto gražėjimą!
Apie automobiliu turgu, miesto parkus
Turėtų žinoti, kaip Starapolė tapo Marijampole, apie grafus Butlerius, jų nuopelną šiam miestui, apie vienuolius marijonus.
Kad Marijampolė yra atsinaujiusi,koki gražūs mūsų parkai, piliakalniai, dvarai, žirgynai ir t.t.
Jog pirmoji salyje pasistate futbolui skirta modernu kompleksa. Nepriklausomoje Lietuvije
kad cia ne kaimas
kad šiame mieste daug daug gražių parkų ir jis nenusileidžia kurortams
Parkus, automobilių turgų, futbolą, krepšinį, Rygiškių gimnaziją, aktyvų jaunimą.