UserNubrokuota
Vieša
Pranešti

Mano savivertė :(

Sveiki aš esu paauglė ir labai save nuvertinu turbūt liepsite nesiskusti savo bėdomis , bet aš kaip  ugnikalnis kuris neužilgo  išsilies.

Man neišeina šokti , aš bandžiau šokti visokius šokius zumba ir t.t. Kai šoku namuose tai tėvai pradeda šaipytis man gėda ir bešokti o kitur negaliu šokti , nes tėvai neišleidžia iš namų.
Aš kaip minkštas robotas turbūt jeigu šokčiau daug mano eisena pasitaisytu , nes dabar kai einu mano nugara būna labai tiesi , o užpakalis atsikišes ir labai ta mano eisena tragiškai atrodo, bandžiau koreguoti , bet vis vien neišeina.
Mokykloje per visokius renginius kai reikia šokti tai šoku kaip ponas Bynas:((
Mano savivertė labai menka. Aš nesijaučiu nevykėle aš ja esu!Stengiuosi viską daryti kuo geriau , bet vis visur apsikvailinu:((Turbūt manęs nesuprantate ir manot , kad man reikia mūsų dėmesio , bet ne aš nežinau kur kreiptis gyvenu mažame miestelyje ir bijau eiti pas mokyklos psichologę ir niekada nenueisiu.
Esu drovi, man sunku suregzti normalų sakinį prieš nepažystama žmogų. Vis ne taip kažka pasakau. Ar pradedu tyliai kalbėti tai į mane į kokia durne pažiūri:(