Usersaulius1979
Privati
Pranešti

Magistro baigiamasis darbas AB "Lietuvos geležinkeliai" funkcinių struktūrinių pokyčių analizė

Tyrimo „ Funkcinių-struktūrinių procesų analizė „Lietuvos geležinkeliai“ klausimynas

Gerbiamas Kolega,

Mykolo Romerio Universiteto Viešojo administravimo studento Sauliaus Zabulio atliekamo magistrinio darbo tiriamojo darbo tyrimas, kurio tikslas funkcinių-struktūrinių procesų analizė AB „Lietuvos geležinkeliai“, siekiant pateikti teigiamus ir neigiamus proceso veiklos priemones.

Minėtam tikslui pasiekti svarbi Jūsų nuomonė. Taipogi svarbus pasidalijimas Jūsų žiniomis ir patirtimi padės tiriamojo darbo aktualumui. Jūsų apklausos rezultatai bus naudojami tik tiriamaisiais šio tiriamojo darbo tikslai, o rezultatai bus pristatyti vadovaujantis anonimiškumo principu, todėl tikiuosi, kad šiame darbe pateikti Jūsų atsakymai padės gauti tikslius ir objektyvius tyrimo rezultatus. Dar kartą pabrėžiu, kad ši anketa yra anoniminė ir bus naudojama tik baigiamajam darbui.

Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymą ir bendradarbiavimą.

I. Informacija apie Jus. 1. Jūs esate: Nurodykite Jums tinkamą atsakymo variantą:
2. Kiek ilgai Jūs dirbate veikloje susijusioje su šio tyrimo tiriamąja problematika. Nurodykite Jums tinkamiausią atsakymo variantą
3. Jūsų lytis:
4. Jūsų amžius:
5. Jūsų išsilavinimas:
II. Funkciniai-struktūriniai pokyčiai AB „Lietuvos geležinkeliuose“ 7. Jūsų nuomone, funkcinis-struktūrinis pokytis AB „Lietuvos geležinkeliai“ tai: Prašome nurodyti, Jūsų nuomone, tiksliausią pokyčio sąvoką, o jei Jums tinkamiausio atsakymo nėra, pateikite savo variantą.
8. Svarbu sužinoti, kokių pagrindinių tikslų yra siekiama bendrovėje vykdant pokyčio procesus. Iš pateiktų tikslų nurodyti Jūsų manymu 4 svarbiausius. Iš pateiktų variantų prašome išsirinkti 4, Jūsų nuomone svarbiausius pokyčių tikslus:
9. Kokie Jūsų nuomone iš išvardintų trikdžių yra didžiausią įtaką pokyčiams darantys elementai? Iš pateiktų variantų pasirinkite kelis:
III. Organizacijoje vykstančių pokyčių teikiamos naudos ir trikdžiai 10. Atlikus dalinius funkcinius-struktūrinius pokyčius AB „Lietuvos geležinkeliai“, ar Jūs galėtumėte įvardinti kelis pagrindinis apčiuopiamus rezultatus bei naudą bendrovei. Nurodykite keletą variantų:
11. Ar po II restruktūrizacijos etapo sutrumpėjo atliekamų darbų atliekamų darbų laikas: Iš pateiktų variantų išsirinkite vieną:
12. Ar po II restruktūrizacijos etapo pagerėjo atliekamo darbų saugos kokybė: Iš pateiktų atsakymų pasirinkite vieną:
13. Ar sutinkate su teiginiu, jog pokyčiai vykstantys organizacijoje turės įtakos kompetencijų gerėjimui. Pas pateiktų variantų išsirinkite vieną:
14. Ar įmonės viduje vykstantys pokyčiai turi įtakos teikiamų paslaugų kokybei (sutrumpėjo keleivių pervežimo laikas, pagerėjo aptarnavimo kokybė?)
15. Ar šiuo metu organizacijoje vykstantys struktūrinių veiklų atskyrimas turės teigiamą poveikį perspektyvoje reorganizuojant įmonę į tris atskiras bendroves pavaldžias Lietuvos Respublikos Susisiekimo Ministerijai? Įvertinkite savo nuožiūra:
16. Kaip Jūs vertinate jau įvykusius struktūrinius pokyčius bendrovėje? Iš pateiktų variantų pasirinkite vieną:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų1371
Atsakymų0107

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »