Lietuvos TV kanalų žurnalistų įvaizdis: auditorijos požiūris.

Sveiki, Esu Sandra Norbutaitė, Klaipėdos universiteto, Socialinių mokslų fakulteto, žurnalistikos studijų programos IV kurso studentė. Atlieku tyrimą tema: Lietuvos TV kanalų žurnalistų įvaizdis: auditorijos požiūris. Tyrimo duomenys bus panaudoti tik moksliniais tikslais. Anonimiškumas garantuojamas. Ačiū už jūsų atsakymus.
Kurio LT kanalo žurnalistai jums daro blogiausią įspūdį? Nurodykite kodėl?
BTV, TV3, LNK - butent tokia tvarka. BTV tiesiog neturi savo veido, o ten dirbančių žvaigždžių - neišnaudoja tinkamai, atsitiktinės laidos ir pan. Prasta žinių komanda. LNK ir TV3 pernelyg daug neprofesionalų ekrane.
TV3 ir LNK nes ten visos laidos mano manymu yra komercija. ju tikslas ne informuoti visuomene vienais ar kitais klausimais o kuo brangiau ją parduoti reklamos uzsakovams
vcisu likusiu komerciniu televiziju
TV3 ARBA LNK. PRIKLAUSOMI, UŽPERKAMŲJŲ LAIDŲ VEDĖJAI, LABAI ŠALIŠKI.
Tv3, LNK.
Nežinau - aš jų nemačiau ir nepažįstu, nežinau, kaip jie dirba. O vedėjų nesinori vertinti, nes jie tik skaito žurnalistų parašytus tekstus.
LNK dėl per didelės publicistikos bei tiriamosios žurnalistikos laidu gausos. Susidaro įspūdis, kad kanalas orientuojasi į vyresnio amžiaus publika(bobutes).
blogiausią įspūdį daro LNK kanalo žurnalistai. todėl kad žurnalistai pateikiantys gandus ir kitas nesąmones visuomenei pasitikėjimo ir rimtumo nekelia. LNK aš laikau labiausiai nupramogėjusiu kanalu.
na turi lnk ir baltijos tv kazkodel retai jie man padaro gera yspudy
greiciau ne zurnalistai, o vedejai. na pvz. visokie kakadu ir panasiai. i juos paziurejus pasidaro bloga. na todel ir neziuriu :)
LNK, BTV.
BTV ir visų regioninių tv. Man jie atrodo labiausiai neprofesionalūs, tokie iš gatvės.
Tokio nėra. Tiesiog kai kurių laidų vedėjai netenkina dėl savo kalbėsenos, įvaizdžio.
LNK, TV3 - neprofesionalios laidos, neprofesionalūs ir žurnalistai.
LNK, TV3 - neprofesionalios laidos, neprofesionalūs ir žurnalistai.
TV3 ir LNK. Tai pinigu darymo masinos
LNK Nepatinka ten rodomos laidos ir vedėjai.
Visi mazdaug vienodai. Vieninteliai ju rupesciai: kokia cia dar laida nukopijavus is kitu televiziju ir kazin, ar parodyt "Vienas namuose" si menesi.
TV3. Nes manau, kad nevisai etiska kelti reitingus kitu zmoniu nelaimes saskaita, t.p. nevengia visokiu slyksciu reportazu
Nežiūriu kitų kanalų laidų :) Bet pagal patį kanalą, gal blogą įspūdį sudaro btv (jeigu toks dar yra)