Usergedvila.lukas
Results360
Vieša
Pranešti

Lietuvos miestų ir regionų jaunimo atstovų politinis raštingumas: anketinės apklausos ir focus grupių duomenų analizė

Gerbiama (s) respondente,

Šios apklausos tikslas - išanalizuoti jaunimo atstovų politinį raštingumą Lietuvos miestuose ir regionuose. Tyrimą vykdo VDU Politikos mokslų studijų programos IV kurso studentas.

Gauti tyrimo duomenys bus naudojami tik atliekant bakalauro studijų baigiamojo darbo tyrimą ir nedarys įtakos Jūsų identifikavimui, nei Jūsų žinioms.

Būsiu dėkingas, jeigu į klausimus atsakysite nuoširdžiai ir dėmesingai. Atsakydami į kiekvieną klausimą, pasirinkite Jūsų nuomone, tinkamiausią atsakymo variantą. 

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Ar Jūs esate politiškai aktyvus pilietis (-ė)?
Kaip Jūs manote ar gali gyvenamoji vieta pavyzdžiui kaip gyvenimas Lietuvos didžiajame mieste arba regioniniame mažesniame mieste (ar kaime) daryti įtaką politiniam raštingumui?
Politinis raštingumas Jums yra?
Kaip manote ar galima vadinti piliečius politiškai raštingais, jei jie dalyvauja tik rinkimuose?
Kaip manote, kas daro įtaką Lietuvos jaunimo politiniam raštingumui? Galima pasirinkti daugiau,nei vieną atsakymo variantą.
Ar idėja leisti balsuoti jaunimui nuo 16 metų savivaldybių tarybų bei merų rinkimuose turėtų įtakos piliečių politiniam raštingumui?
Kaip manote ar piliečių politinio raštingumo švietimas bei ugdymas yra vienas iš svarbesnių prioritetų Lietuvos švietimo sistemoje?
Ko reikia, kad Lietuvoje gyvenantis jaunimas būtų politiškai raštingas? Galima pasirinkti daugiau,nei vieną atsakymo variantą.
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Jūsų išsilavinimas
Jūsų gyvenamoji vieta