UserGradiali
Results7
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Lietuviško kino vakarai

Kviečiame registruotis į 2022 m. sausio 27 dieną 19:00 val. rodomus net 2 filmus:

1. "Laimės žiburys", režisierė Nijolė Valadkevičiūtė (filmo trukmė 10 minučių).

2. "Paskutinė atostogų diena", režisierius Andrius Žebriūnas (filmo trukmė 66 minutės).

 

Kino filmai rodomi sanatorijos "Gradiali" restorane PINETA.

"Laimės žiburys" Jus nukels į nuostabų meninį eksperimentą, kur animacijos principu perteikta Jono Biliūno pasakos"Laimės žiburys" pasakojama istorija.

"Paskutinė atostogų diena" - ši poetinė Arūno Žebriūno drama pasakoja apie paauglės Vikos jausmų pasaulį. Ji – svajotoja, kuri dažnai lankosi pajūryje ir klausosi tarp uolų skardenančio aido. Nors Vika mėgsta vienatvę, greitai ji susiranda draugą Romą, kuriam ne tik patiki visas savo paslaptis, bet ir parodo jai brangias vietas, išmoko kalbėtis su aidu. Tačiau vaikų draugystė atsiduria pavojuje – kai kiti berniukai šaiposi iš Vikos, Romas išsigąsta ir jos neužstoja.

 

Primename, kad svečiams būtinas Galimybių pasas arba skaitmeninis COVID -19 skiepų pažymėjimas, arba vienas iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: vakcinacijos išrašas, dokumentas, įrodantis, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašas. Kartu su Galimybių pasu arba jį atitinkančiu kitu dokumentu pasiliekame teisę paprašyti parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »