Laisvalaikis Lietuvos kaimo turizmo sodybose

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos turizmo ir viešbučių administravimo specialybės diplomantas. Rašau darbą apie laisvalaikio organizavimą Lietuvos kaimo turizmo sodybose. Man labai padėtumėte, jei užpildytumėte šią anketą. Tai visiškai neskauda :) Iš anksto dėkoju, Jonas Bagdonavičius.
Kokius kultūrinius renginius žinote, kurie vyksta kaimo turizmo sodybose?
That hits the target pefrctley. Thanks!
Mes gvemnoye sioje sodyboje su negalia turinciais jaunuoliais ir likome labai patenkinti. Labai grazi ir jauki aplinka. Nameliuose jaut?m?s lyg namie kadangi buvome apr?pinti visais reikalingais daiktais. Cia netr?ksta ir pramogu jei tik norisi. Sios sodybos seimininkas Robertas yra labai supratingas ir sukalbamas seimininkas. Norime jam pad?koti uz gerai praleista poilsi.
Žagarės vyšnių šventė
Įvairūs šokiai
Jokių
Daugumoje beveik nevyksta jokie.
retai lankausi ir sudalyvauti kultūrinių renginių neteko. Nebent pirtį, dažasvydį ar baidarių nuomą galima laikyti "kultūrine programa" :)
nežinau
Nzn nei vieno
nezinau
Nežinau jokių :)
Bardų koncertai
Koncertai
amatu dienos salia Merkynes, pas amatininkus
tos vietoves sventes, miesteli ogimtadieniai, ivairios parodos
nežinau
nesidomiu
Sezono atidarymas/uždarymas, Joninės, Žolynės
koncertai
Mano manymu kaimo turizmo sodybos nelabai tinkama vieta kultūriniams renginiams. Paprasčiausiai žmonės ten ne to susirenka. Nors pernai metais visai patiko Žaldokynės spektaklis kažkurioje sodyboje Kelmės rajone