Laisvalaikis Lietuvos kaimo turizmo sodybose

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos turizmo ir viešbučių administravimo specialybės diplomantas. Rašau darbą apie laisvalaikio organizavimą Lietuvos kaimo turizmo sodybose. Man labai padėtumėte, jei užpildytumėte šią anketą. Tai visiškai neskauda :) Iš anksto dėkoju, Jonas Bagdonavičius.
22. Kokių dar norėtumėte paslaugų/pramogų kaimo turizmo sodyboje?
That hits the target pefrctley. Thanks!
Mes gvemnoye sioje sodyboje su negalia turinciais jaunuoliais ir likome labai patenkinti. Labai grazi ir jauki aplinka. Nameliuose jaut?m?s lyg namie kadangi buvome apr?pinti visais reikalingais daiktais. Cia netr?ksta ir pramogu jei tik norisi. Sios sodybos seimininkas Robertas yra labai supratingas ir sukalbamas seimininkas. Norime jam pad?koti uz gerai praleista poilsi.
Laipiojimas lynais.
Nežinau
-
Erotinio masažo ir prostitučių
Aktyvios veiklos
Svarbiausia išskirtinumas.
Norėtųsi balansuoti tarp pasyvaus poilsio ir įdomios ir naujos veiklos. T.y. kai nusibosta nieko neveikt ir pasiilgsti veiklos, galėtų būtų tokia viekla, kuri būtų nauja ir neįprasta. Amatų mokymai visai tiktų. Arba šaudymas iš lanko ir panašiai.
uztenka ir tiek:)
sunu kinkiniai
kaimo turizmo sodyboje niekad nepoilsiauju, nes per brangu, o atvažiavus savaitgaliui pramogos jau būna suplanuotos, užsakytos ir jų pakanka.
jokiu
iaudiškų vakaronių
slidinėjimo
visko uztenka
Galimybės susipažinti su kaimo tradicijomis, amatais, išmokti melžti karvę ir mėžti tvartą, pažinti valgomus grybus ir vaistinius augalus, išmokti dainų ir pan.
Nežinau
siaip viskas tenkina
viskas tinka
Žeidymų - futbolas, krepšynis, badmintono turnirai