UserIniciatyvosFondas
Results342
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Konkursas "Skaitau, sužinau, tobulėju"

 

VšĮ „Iniciatyvos fondas“ organizuoja konkursą, kurio tikslas, skatinti moksleivių ir studentų norą skaityti bei tobulėti. Dalyvaujantieji konkurse turės galimybę gauti norimą knygą, leidinį ar prenumeratą.

 

Ką jums reikia padaryti?

Norintieji dalyvauti konkurse turi parašyti motyvacinį laišką, kuriame suprantamai, glaustai ir argumentuotai pagrįstų, kaip konkreti knyga, prenumerata ar leidinys padėtų dalyvaujančiojo mokslams ar tobulėjimui.Bus atrinkti geriausi motyvaciniai laiškai knygai, prenumeratai ar leidiniui įsigyti ir bus finansuotas jų įsigijimas bei pristatymas. Vertinant pateiktus motyvacinius laiškus bus atsižvelgta, ar suprantamai, glaustai ir argumentuotai pagrįsta, kodėl konkreti knyga, prenumerata ar leidinys reikalingi savišvietai ar mokslams.

 

Motyvacinius laiškus galima pateikti 2014 m. lapkričio 24 - gruodžio 6 dienomis. Motyvacinis laiškas turi būti parašytas lietuvių kalba, tačiau knygos, periodinio ar kito norimo leidinio kalba nebūtinai turi būti lietuvių. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti vieną motyvacinį laišką. Vienos knygos, periodinio ar kito norimo leidinio biudžetas nėra ribojamas, tačiau priimant sprendimą į kainą bus atsižvelgta.

 

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti iki gruodžio 20 d. Konkurso nugalėtojams bus nupirktos norimos knygos, prenumeratos ar elektroniniai leidiniai. Konkurso nugalėtojų skaičius priklausys nuo norimų leidinių kainos. Bendras įsigijimo fondo biudžetas knygoms, prenumeratoms, leidiniams yra 5 tūkst. EUR.

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »