Kompleksinės pagalbos modeliavimas įtėviams ir globėjams

Sveiki,

 Esu  5  kurso socialinio darbo ištęstinių studijų studentė.  Rašau baigiamąjį bakalauro darbą tema “Kompleksinės pagalbos modeliavimas įtėviams ir globėjams”.  Ši anketa skirta įtėviams ir globėjams, todėl norėčiau paprašyti atsakyti į šią anketą, kurios tikslas – atskleisti kompleksinės pagalbos modeliavimo galimybes įtėviams ir globėjams.

Tyrimo rezultatai bus analizuojami ir pateikti tik apibendrinti, todėl bus išlaikomas Jūsų anonimiškumas ir pateiktos informacijos konfidencialumas. Kiekviena nuomonė ir atsakymai yra svarbūs. Atsakant į klausimus, Jums tinkantį variantą pažymėkite [X] arba įrašykite savo variantą, jeigu neprašoma kitaip. Dėkoju už Jūsų nuoširdumą!

9. Kokių paslaugų trūko? (atviras klausimas)
Vaikai su sveikatos problemom viską reikėjo atkapstyti kad galėčiau pradėti gydymus
Negloboju
Galaudaus bendravimo ir abipusio sutarimo , ypač pasitikėjimo
Eik naxui
Aptarnavimo
Dar nežinau
Paslaugų netrūksta, trūksta pozytivaus požiūrio į globojamus vaikus. Dažnai požiūris į globojamus vaikus neigiamas, jie nurašomi, tiek švietimo tiek medicinos įstaigose teigiant,, ko norėti, kokie genai toks ir vaikas,,
Apskritai informacijos apie visus procesus įvaikinimo, globos ir panašiai, kadangi esami įstatymai yra labai sunkiai suprantami neįsigilinus.
Susitvarkėme patys, reikėjo tik informacijos sociakinėje srityje.
nemokamos psichoterapijos vaikui, konsultacijų sau apie traumuoto vaiko psichiką.
Psichologo, mokytojo padėjėjo
Nemokamu paslaugu (psichologas, ivairios terapijos)
Psichologo pagalbos
Vaikai sveiki. Tad nieko netrūksta
Socialinių ir psichologinių
Informacijos vienoje vietoje, kiekviena institucija žino tik savo sritį ir tai ne viską, tai reikėjo be galo daug vaikščioti po institucijas, visur informacijos ieškoti patiems. Pagalbos nėra. Žmogiškumo nėra, pagarbos nėra.
Psichologu pagalbos ir patarimu zmoniu, turinciu patirti, o ne teorines zinias. Tai, kas tinka mazesniems vaikams, visai netinka paaugliams. Ne tasa, kai globotiniai uzauga musu seimose iki paauglystes, o tada, kai i seima ateina 14-15 metu...
Truko korepetitiriaus, spec pedagogų pagalbos. Blogai suderintos švietimo programos, mažas pasirinkimas paklausių profesijų, kir nereikalingas vidurinis išsilavinimas. Visos psichologų, sveikatos paslaugos neataižvelgia į vaiko istoriją, viskas "eilės tvarka" ir kiekiais, kaip ir šeimose augantiems vaikams, tuo tarpu reabilitacijos reikėjo daug.
Išsamios informacijos apie sveikatą, tėvus.
Bendradarbiavimo tarp įstaigų
Socialinės informacijos.
Psichologo, geresnio paruošimo.
Trūksta pagalbos rengiant dokumentus teismui dėl įvaikinimo. Reikia samdytis advokatą, o tai yra papildomos išlaidos, nors viešai skelbiama, kad ivaikinimas visiškai nieko nekainuoja.
ilgos eilės prie antro lygio gydytojų, o paslauga būtina
Psichologiškos
Ugdymo tęstinumo užtikrinimo
Informacijos
repetitoriaus, kadangi vaikas neįveikia vidurinio ugdymo programos savarankiškai psichologo, jau susidūrusio su globojamų/įvaikintų vaikų problematika sveikatos srityje - supratingumo, kad globojamas/įvaikintas vaikas dėl patirčių specifikos turi poreikių ypatumų, tad negali būti taikomi tie patys kriterijai sveikatinimo paslaugoms
visokiu
daugiau informacijos
Informacijos apie paslaugas kurias galima gauti be jokių užuolankų
šviettimo
Finansines pagalbos
jokiu
visų
Padejejo kuris galetu pažiureti vaikučiu kol viena iš ju vedi pas gyditojius bei ka daryti kaip vaika guldo i ligonine o dar 2 maži lieka namuose.
Vaiko inegracijos šeimoje metu, kuriant santykį su vaiko biologine šeima, nors ir specialistai buvo šalia, tačiau kaip atrasti ribas siane
Švietimo
Ugdymo tęstinumo užtikrinimo,laiku sumokėtų išmokų.
Įsikūrimo lėšų.
Netrūko, gavau visą reikiamą informaciją.
psichologo konsultacijų
Reiktu daugiau informacijos kur gauti pagalbos ivaikintiems vaikams,nes galima sakyti visi jie sergantys t.y veluoja raida,yra apleisti
Trūko globėjo atokvėpio paslaugų.
Bendradarbiavimo su koordinuojanciu centru. Informacijos apie vaiko sveikatos buklę. Apie procesą , posedžių pabaigą, bei nutarimus.
Sveikatos
Bendradarbiavimo su socialinių sk.
Netrūko paslaugų.
Bendros informacijos
Bendradarbiavimo teisiniais reikalais
Viskas buvo gerai
Darbuotojų kompetencijos kiekvienoje srityje.
Informacijos, aiškumo, kad institucijos bendradarbiautų, nes atrodo kaip atskiri pasauliai, vieni apie kitus nieko nežino (socialinės paramos, įvaikinimo tarnyba, sveikatos institucijos - viskas, kas apie konkretų vaiką, galėtų būti žinoma vienoje vietoje). Patys turėjome viską daryti, ieškoti informacijos apie išmokas, apie dokumentus, kada gali vykti teismas dėl nuolatinės globos skyrimo, nes globojome laikinai ir mums niekas nei nesivargino pranešti, kad reikia parašyti prašymą dėl nuolatinės globos. Žodžiu jeigu patys nesusigaudysite nieko ne sužinosite.
Netrūko.
Palaikymo.
vaiko sveikatos ištyrimo, ns įsivaikinus išryškėjo daug sveikatos problemų ir nežinant apie ligas neapsaugome nuo paūmėjimo
Psichologo paslaugos provincijoje
Visos reikiamos paslaugos buvo suteiktos