Kodėl žmonės lankosi pažinčių portaluose?

Mes esame Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto kultūros vadybos pirmo kurso studentės. Atliekame tyrimą, kurio metu, norime išsiaiškinti, kodėl žmonės lankosi pažinčių portaluose.

Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs atsakytumėte į keletą anketos klausimų. Anketa yra anoniminė, o gauti apklausos duomenys bus naudojami tik šiame moksliniame tyrime.

Pildydami anketą, Jums tinkantį vieną variantą apibraukite, o kur reikia, paliktoje laisvoje ar  kita“  pažymėtoje eilutėje įrašykite savo atsakymą.

Iš anksto dėkojame už Jūsų nuoširdžius atsakymus į pateiktus klausimus. Jūsų nuomonė yra labai svarbi.

20. Kodėl manote, kad pažinčių portale galima surasti savo tikrąją meilę?
paprasciau, realiai daug kas neturi laiko kazkur isheiti ir pazintis
įmanoma
Todel pazinciu portalai tam sukurti
Pazinciu portaluose galima ieskoti tik nuotykiu
Tikraja meile galima sutikti bet kur
todel
Visko gi būna. Jei jau taip atsitinka, kad susipažįsta du žmonės, užsiregistravę ne dėl įdomumo, o su tikslu rasti antrąją pusę, tai ir randa. Bet nemanau, kad tokių atvejų būna daug. :)
Tikrai nezinau, bet taip manau.
Nes ją galima surasti bet kur.
nes pazistu zmones kurie susituoke susipazine pazinciu portale. ir jie netgi nera is tu kurie negaletu to padaryti realybeje, tiesiog pazintis uzsimezge "facebook"
Nes žmonėms virtualioje erdveje yra lengviau atskleisti save negu realybėje kalbantis akis i aki. Ne kiekvienam pritaikysi bet daugeliui
Viskas priklauso tik nuo pacio saves.
Nes taip manau
Nes esu romantikė ir manau, kad savo tikrąją meilę galima surasti net pačiose netikėčiausiose vietose.
Šiame pasaulyje viskas įmanoma:-)
Nes ja galima surasti bet kur, pažinčių portalai praplečia naujų žmonių akiratį,kurių realybėj gal net nesutiktum.
Nes turiu pavyzdziu.
o kodel ne, juk kiek daug pazinciu internetiniuose portaluose baigiasi realiomis vestuvemis :)
Tikimybė yra labai maža, tačiau pažįstu vieną porą, kuri susipažino panašaus pobūdžio puslapiuose ir jau turi leliuką :)
nes is daugiau kiekio kandidatu issirenki viena
Nes man taip ir nutiko :)
manau, kad nesvarbu kur su žmogumi susipažįsti, jei santykiai toliau klostosi normaliu būdų, t.y. bendraujama ir realybėje, ne tik virtualioje erdvėje. Susipažinimas yra tik pirmas etapas,o tolimesniam santykių tęsimui ne tik su "meile", bet ir su draugais svarbu bendrauti realybėje, jei yra galimybė. Virtuali erdvė padeda įveikti atstumą, svarbu,kad nepadarytų dar didesnio, t.y. kad bendravimas portaluose netaptų pagrindiniu
Nes pažinčių portaluose nevisada būna tik iškrypėliai.
Stebuklų kartais būna
Galima be nuolatos bendrauti apie daug ką ir įvairiausiomis temomis, tai gali tęstis diena iš dienos, kol abi pusės tampa pasirengę susitikti ir pastebi, kad bendravimas, bendri interesai ir pan., nieko nesikeičia nuo virtualaus pasaulio.
nes kartais taip atsitinka
Gal tiesiog taip lemta :)
Galima suspazinti su daug zmoniu, ir niekada nezinai gal tas vienintele kur nors taves internete ir laukia, kol tu pakviesi susitikt.