Kodėl žmonės lankosi pažinčių portaluose?

Mes esame Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto kultūros vadybos pirmo kurso studentės. Atliekame tyrimą, kurio metu, norime išsiaiškinti, kodėl žmonės lankosi pažinčių portaluose.

Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs atsakytumėte į keletą anketos klausimų. Anketa yra anoniminė, o gauti apklausos duomenys bus naudojami tik šiame moksliniame tyrime.

Pildydami anketą, Jums tinkantį vieną variantą apibraukite, o kur reikia, paliktoje laisvoje ar  kita“  pažymėtoje eilutėje įrašykite savo atsakymą.

Iš anksto dėkojame už Jūsų nuoširdžius atsakymus į pateiktus klausimus. Jūsų nuomonė yra labai svarbi.

18. Kuo žmonių bendravimas pažinčių portaluose skiriasi nuo bendravimo realybėje?
Jie tampa drąsesni, nejaučia ribų, kartais jas peržengia ir tampa grubūs.
Nera tokie cesalai
Gali laisvai sakyt ka galvoji
pazinciu portaluose zmones gali laisviau reiskti savo nuomone
Dauguma apsimetineja tuo kuo nera
Visu pirma nera akiu kontakto, kibernetineje erdvej kiekvienas tampa tobulu melagiu, nes niekaip neimanoma atskirti tiesos nuo melo, belieka tiketi arba ne
internete galima kalbeti atviriau nebijant pasekmiu
Bendraudamas pažinčių portaluose, neturi akių kontakto su tuo žmogumi. Ir dėl to gali rašyti ką tik nori, gerai apgalvoti atsakymą, bendrauti nenuoširdžiai. Kitaip tariant, parodyti save tik iš teigiamos pusės, priešingai, negu bendraujant realybėje.
Manau, kad jie gali labiau pasireiksti, daugiau parasyti negu pasakyti i akis. Kuriem sunku bendraut akis i aki, tai jiem lengviau bendrauti uz kompiuterio ekrano.
Prie kompiuterio jie jaučiasi žymiai "kietesni".
Viskuo
bendravimas akis i aki ir sedejimas kitoje kompiuterio puseje manau skiriais. susirasinejant tai nera taip nuosirdu ir tikra, nes kitas zmogus nejaucia tavo intonacijos, galima apsimetineti kazkuo kitu, arba visai atvirksciai kalbant apie drovius zmones. jie bendraudami realybeje gali buti susikauste, o sededami prie kompiuterio elgtis laisvai, kalbeti temomis, kuriomis galbut niekada nedristu kalbeti.
Internetu jie bendrauja drąsiau nei realybėje
Virtualiai visi kieti,o kaip sutinki realiame gyvenime gali nei is tolo tam neprilygti
jie drąsesni
Portaluose žmonės yra drąsesni ir labiau pasitiki savimi. Realybėje mūsų visuomenė yra kankinama galybės kompleksų ir nepilnavertiškumo jausmo. Internete, kai fizinis žmogaus būvis nematomas, asmuo gali susikurti netikrą asmenybę, o gal net ne vieną, ir gyventi tos netikros asmenybės internetinį gyvenimą.
Pažinčių portaluose žmonės yra drąsesni.
Naturalumu.
pažinčių portaluose gali apsimesti ir būti, koks nori ar kokio nori kiti, kad būtum.
Portaluose laisviau,drasiau bendrauja.
Pažinčių portaluose žmonės bendrauja prisidengę kitų žmonių nuotraukomis, slepia savo amžių, santykių padėtį, jaučiasi drąsesni, nes susikuria save tokiais, kuriuos nori matyti kiti. O realybėje jie tisiog negali pabėgti nuo tikrojo aš.
per internetą žmonės dažniausiai būna drąsesni.
pazinciu portaluose zmones nepazindami vieni kitu lengviau bendrauja, lengviau atsiveria, daugiau svajoja. O realybeje zmones yra daug uzdaresni, daug ka nutyli :) sunkiau reiskia savo norus ir jausmus :)
Portaluose žmonės, mano nuomone, yra drąsesni, bet ne gerąją prasme
labiau apsimestinis
pažinčių portaluose žmonės jaučiasi drąsiau
Atviresnis, drąsesnis
drąsesnis,atviresnis, kartais agresyvesnis, žmonės nebijo išreikšti savo nuomonę ir pateikti gerai apsvartytus savo atsakymus, taip pat lengviau atstumti,atsisakyti pasiūlymo ir pan.
Nelieka drovumo, kartais visokie nepilnamečiai bendrauja net itin įžūliai, žinodami, kad už savo žodžius realiai nereikės atsakyti.
Jie yra drovesni, nemoka atvirai reiksti savo jausmu ir noru. Internete jie drasesni ir labiau savimi pasitikintys.
Internete mintys išsakomos drąsiau, dažniau meluojama,
Tuo, kad pažinčių portaluose bendraujama daug laisviau, o realybėje tas žmogus vos gali pratarti kokį žodį.
pažinčių portaluose žmonės būna drąsesni, nei realybėje
Nes nematydamas realiai žmogaus gali jam sakyti ką nori, gali būti betkuo, turi galimybę pasireigšti.
galbut ne visi,bet dauguma internetiniuose puslapiuose jauciasi labiau pasitikintys savimi,nei realybeje.
susirasinejant galima pakeisti savo asmenybes budo bruozus, charakteri, kad partneiui atrodytum patrauklesnis. ir apskritai galima prisistatyti kitu zmogumi.be to zinutes daznai buna drasios, nors reliame gyvenime tas zmogus yra nedrasus.
Pazinciu portaluose zmones, kurie turi kompleksu, gali labiau atsiverti, issakyti savo mintis, ir jie nebijo buti nesuprasti, kaip realiame gyvenime
Pažinčių portaluose žmonės "pagražina" savo asmenybę.
Portaluose žmonės jaučiasi laisviau,
Internetiniuose portaluose zmones nebijo isreiksti save, nesijaudina del nieko ir atrodo drasus bei savimi pasitikintys, nors realybeje viskas gali buti kitaip.
Nėra tikro kontakto, žmogus gali būti nenuoširdus, meluoti.