Usermagnetukas
Vieša
Pranešti

KMAIK bendrabučių internetas 2016 (naujas tiekėjas - Magnetukas)

Magnetuko internetas nuo 2016 metų gruodžio mėnesio planuoja pradėti KMAIK bendrabučiuose teikti kokybiškas ir sparčias interneto paslaugas. Šiuo metu atliekame būsimų vartotojų poreikių analizę ir planuojame būsimus interneto srautus į kiekvieną bendrabutį, skaičiuojame srautų pasiskirstymą kiekviename bendrabučio aukšte, bloke ir pan. Kolkas Magnetuko internetas bus teikiamas tik bevieliu būdu (kaip buvo iki šiol), o ateityje planuojame pasiūlyti dar spartesnius planus jungiantis prie interneto per laidą, atvestą į Jūsų kambarį. Magnetuko internetui nebus užėti jokie ribojimai siuntimams, laikui, praleistam internete ir pan. Iki lapkričio vidurio bus atliekami šviesolaidžio diegimo bendrabučiuose darbai, lapkričio viduryje planuojame pradėti testuoti paslaugą, o lapkričio pabaigoje planuojame paleisti pilnai funkcionuojančią paslaugą.

Mūsų tikslas - tiekti kokybišką internetą už prieinamą kainą, perdaryti seną bendrabučių tinklą taip, kad jis atlaikytų visų studentų generuojamą srautą ir kad kiekvienas mūsų paslaugomis besinaudojantis studentas rekomenduotų Magnetuką savo draugams bei artimiesiems.

Kiekvienas bendrabučio gyventojas turės galimybę nemokamai išbandyti Magnetuko interneto kokybę, tad tikimės kad aktyviai prisidėsite prie šio projekto tobulinimo ir vystymo savo pastabomis, komentarais ir pageidavimais.

Prašome Jūsų atsakyti į šios anketos klausimus bei paraginti kitus KMAIK studentus taip pat užpildyti šią anketą nepriklausomai nuo to, ar jie ketina naudotis Magnetuko internetu ar ne. Kuo daugiau gausime atsakingai užpildytų anketų - atidžiai jas išanalizavę galėsime maksimaliai gerai pasiruošti kokybiškam Magnetuko interneto tiekimui.

Pagarbiai,
Magnetuko kolektyvas.

Pic
Atlikdamas mokėjimą už Magnetuko internetą, vienu mokėjimu galėčiau sumokėti už:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų21579
Atsakymų0188

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »