UserDaimil
Vieša
Pranešti

Kinaskitaip.lt apklausa apie Lietuvos gyventojų kino filmų pasirinkimo ypatumus

Netradicinis - erdvinis kinas "Kinas kitaip" (http://www.kinaskitaip.lt) siekia sužinoti Lietuvos gyventojų nuomonę apie kino filmų pasirinkimo ir žiūrėjimo ypatumus. Kinas yra ne tik meno rūšys, bet ir puiki edukacinė priemonė, laisvalaikio praleidimo forma ir tiesiog širdžiai maloni veikla ar pramoga. Mums įdomu sužinoti ar dokumentiniai ir mokomieji filmai domina Lietuvos gyventojus.

"Kinas kitaip" (http://www.kinaskitaip.lt) yra ne tik originali pramoga visai šeimai ir draugų kompanijai, idėja verslo komandos formavimui (team building), švenčių (mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai, krikštynos ir kt.) erdvė, bet ir šiuolaikinė mobili edukacinė priemonė mokykloms, darželiams, neformalioms ugdymo institucijoms. Mūsų mobilus planetariumas atvyksta į atokiausius Lietuvos kampelius, kad erdvinis kinas pasiektų Jus.

Norite paįvairinti pamokų turinį lengvai įsimenama medžiaga, pritrūko idėjų ir netradicinės ervdės Jūsų šventei ar renginiui? Susisiekite su mumis.

Telefonas: +37067924215 

El. paštas: [email protected] 

Jūsų lytis?
Mėgstamiausias kino žanras?
Ar Jums patinka dokumentiniai filmai?
Kokius dokumentinius filmus renkatės?
Ar lankėtės planetariume?
Ar žinote kas yra mobilus planetariumas?
Jūsų mėgstamiausia filmų žiūrėjimo vieta?
Ar norėtumėte išbandyti kiną kitaip - dokumentinius filmus mobiliame planetariume?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų285285
Atsakymų03

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »