UserGrigaite
Results6
Vieša
Pranešti

Kibernetinėje erdvėje padarytų nusikalstamų veikų tyrimo praktinės problemos ir tobulinimo perspektyvos

Aš, magistro studijų studentė Lina Grigaitė, atlieku tyrimą, kurio tikslas - nustatyti kibernetinėje erdvėje padarytų nusikalstamų veikų tyrimo praktines problemas ir tobulinimo perspektyvas. Maloniai kviečiu dalyvauti apklausoje ir atsakyti į pateiktus klausimus. Jums tinkantį ar Jūsų nuomone labiausiai atitinkantį (-čius) atsakymo variantą (-us) pažymėkite arba įrašykite savo atsakymo variantą prie ,,kita". Anketa yra anoniminė. Gauti tyrimo duomenys bus naudojami tik baigiamajam magistro darbui rašyti.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
1. Kokia jūsų darbo patirtis, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
2. Kaip manote, kokios praktinės problemos iškyla, atliekant įvykio vietos apžiūrą bei kompiuterinės technikos objektų apžiūras, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
3. Kaip manote, kuris iš žemiau pateiktų pasiūlymų būtų efektyviausias, tobulinant įvykio vietos apžiūros bei kompiuterinės technikos objektų apžiūros atlikimą, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
4. Kaip manote, kokios praktinės problemos iškyla, atliekant proceso dalyvių apklausas, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
5. Kaip manote, kuris iš žemiau pateiktų pasiūlymų būtų efektyviausias, tobulinant proceso dalyvių apklausų atlikimą, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
6. Kaip manote, kokios praktinės problemos iškyla, atliekant kratas, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
7. Kaip manote, kuris iš žemiau pateiktų pasiūlymų būtų efektyviausias, tobulinant kratų atlikimą, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
8. Kaip manote, kokios praktinės problemos iškyla, skiriant ekspertizes, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
9. Kaip manote, kuris iš žemiau pateiktų pasiūlymų būtų efektyviausias, tobulinant bendradarbiavimą su specialistu atliekančių ekspertizę bei pagreitintų jos atlikimą?
10. Kaip manote, kokios praktinės problemos iškyla dėl dokumentų (informacijos) gavimo iš telekomunikacijų bendrovių bei jų analizės atlikimo, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
11. Kaip manote, kuris iš žemiau pateiktų pasiūlymų būtų efektyviausias tobulinant dokumentų (informacijos) gavimą iš telekomunikacijų bendrovių bei jų analizės atlikimą, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
12. Kaip manote, kokios praktinės problemos iškyla dėl elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos kontrolės, jos fiksavimo ir kaupimo ypatumų, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
13. Kaip manote, kuris iš žemiau pateiktų pasiūlymų būtų efektyviausias tobulinant elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos kontrolės, jos fiksavimo ir kaupimo ypatumus, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
14. Kaip manote, kokios praktinės problemos iškyla dėl tarptautinio bendradarbiavimo, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?
15. Kaip manote, kuris iš žemiau pateiktų pasiūlymų būtų efektyviausias tobulinant tarptautinio bendradarbiavimo kokybę, tiriant nusikalstamas veikas padarytas kibernetinėje erdvėje?