Kauno tvirtovės parko edukacija

Sveiki, 

Atlieku tyrimą, siekdama išsiaiškinti Kauno tvirtovės parko lankytojų poreikį. Siekiu išsiaškinti, kas svarbu Kauno fortifikacijos objektų ir renginių lankytojui, remiantis respondentų nuomone, įvertinti objektus ir jų teikiamų paslaugų kokybiškumą. 

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi ir reikalinga. Ačiū už skirtą laiką !

A. Plavinskaitė

 

Pic
AČIŪ UŽ SKIRTĄ LAIKĄ! Savo rekomendacijas ir pastebėjimus pateikite čia :
Būtų įdomu, tačiau per maža informacijos sklaida, jei neieškai specialiai tai ir nerasi.
ačiū
Žinau, kad tokie miestai fortai vienu metu buvo statomi visame pasaulyje. Buvo toks vieningas miesto struktūros vystymas. Dabar visos fortifikacijos atsidūrė po storu molio sluoksniu. Manau , Jūsų, kaip tokio objekto šeimininkų paskirtis būtų suteikti žinias ir atsakyti į klausymus, siekiančius giliau nei ll ar l pasauliniai karai.
Kiek suprantu, grynai Tvirtovės parko renginių nėra. Yra bendri su Asociacija Kauno tvirtovė.
nemanau kad realiai plačiai visuomenei skelbėte anketą. Pabrėžiu, kad parkas ir asociacija yra tas pats organizmas. Todėl turime būti ne tik bendradarbiai, bet ir partneriai.
Viskas puikiai vystoma ir organizuojama. Taip ir toliau 😉👌
Labai ilga anketa!!!#👎👎👎👎👎
Viskas atlikta gerai.
Reikalinga didesnė sklaida, ne tik Kauno mieste, bet ir visai Lietuvai, gal tiktų reportažai per LRT laidas Labas rytas arba Laba diena Lietuva.
Ufydhghdyfjfhdhdgfjfjchdgfjvjfhdhdhfhfjchfycufufjfjcjfjcjcjchfhchcjfhf
neturiu
jusu renginiai tragiški
nesaugu.
Sekmes darbuose .
Labai patinka po fortus vienam laisvai neskubant tiesiog pavaikščioti, palandžioti. Deja, fortuose plečiantis veiklai, pradėjus tvarkybą, atsiradus įguloms, fortai po truputį užsidaro laisvam įėjimui (6, 7 fortai). Ką gi, į fortus sugrįžta "civilizacija" tai ir gerai taip ir turi būt. Gerai, kad fortai po truputį atranda savo šeimininkus ir funkcijas, tai užtikrins jų tolesnį išlikimą ir atgimimą.
...