KAUNO MARIŲ REGIONINIO PARKO REKREACINIŲ VEIKLOS RŪŠIŲ PATRAUKLUMO VARTOTOJAMS ASPEKTŲ TYRIMAS

Gerb. responente, Jūs dalyvaujate apklausoje, kuri skirta įvertinti Jūsų nuomonę apie rekreacines veiklas vykdomas Kauno Marių regioniniame parke. Jūsų atsakymai yra labai svarbūs  tyrimui. Atsakymų anonimiškumas ir konfidencialumas garantuojamas, kadangi atsakymai bus panaudoti pateikiant tik statistiškai apibendrintus rezultatus. Prašome pasirinktą atsakymo variantą pažymėti arba įrašyti nuomonę nurodytoje vietoje.

14. Kaip dar papildomai siūlytumėte tobulinti ar didinti Kauno Marių regioninio parko patrauklumą ir kokių rekreacinių veiklų Jūsų nuomone dar trūksta? Atsakymą įrašykite.
Kavinės
Reikėtų daugiau informacijos viešojoje erdvėje, apie kitas vietas žino tik vietiniai gyventojai.
Irengti geriau prieinamas vietas ,jas patobulinti ,labiau sutvarkyti krantus ir gerinti vandens kokybę,bei jo švarumą.
Rengti šeimos vakarus, įrengti vaikų pramogų vietą (mini atrakcijonai), atrakcijos tėveliams.
Reklama
-
Žmonių traukos priemonių.
Ko gero, būtų neblogai didesnė informacijos sklaida apie Kauno Marių regioninio parko rekreacines veiklas kitų Lietuvos miestų gyventojams.
Mano manymu trūksta reklaminio pobūdžio informacijos, apie rekreacinių parkų teikiamas paslaugas, taip pat manau kad patrauklumą padidintų aplinkos aptvarkymas, ES piniginių lėšų pritraukimas atnaujinimui ir veiklų praplėtimas, pagal galimybes, regioniniuose parkuose poilsiaviečių modernizavimas, ar naujų įkūrimas, ežeruose ar upėse vandens dviračių nuoma ir kt.
Daugiau reklamos socialiniuose tinkuose, informacinių stendų ir pan.
Sporto užsiėmimai parke :)
Platinti informaciją viešose informacijos pateikimo priemonėse, socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, etc). Derinti parko siūlomas pramogas visoms žmonių amžiaus grupėms.
Make weed legal there
-
Papildomų pasiūlymų neturiu.
Nežinau
Galbūt reikėtų labiau tvarkyti lankytinas vietas.
Ne visos lankytinos vietos yra žinomos, ar publikuojamos viešai spaudoje ar tinklaraštį. Kaip Kauno miestui, kuris 2018 metais padidino žmonių skaičių, o ne smugdė, galėtų pasidaryti daugiau reklamos, kuri manau laikui bėgant padėtų padidinti gyventojų prieaugį vis daugiau.
neturiu nuomones
Vandens pramogų įtraukimas
Nezinau
Daugiau poilsiaviciu ir daugiau vietu kur butu galima iskylauti su palapinemis
Apzvalgos aiksteles, interaktyvios pramogos.
Vaikų žaidimų aikštelės, kavinė, paplūdimių sukūrimas ar sutvarkymas
Sunku apgalvoti reiktų daugiau apmąstyti apie taii.
Cirko
Nieko
Koncerto
Manau nieko netruksta
Daugiau įvairių renginių