Kas nulėmė Jūsų sprendimą renkantis manikiūro mokyklą?

Sveiki, rengiame medžiagą profesionaliems manikiūro meistrams – kas lėmė Jūsų sprendimą renkantis manikiūro mokyklą? Anketa anoniminė, atsakyti užtruks kelias minutes.

Dėkojame už atsakymus!

Pic
Ko ateityje pageidautumėte iš mokymų?
viskas tenkina ir dabar. dar tiek daug neismokta, o naujoviu tiek daug
As noreciau, papulti pas ne tokias arogantiskas destytojas., pas kurias buvau nuejus.Dabar renkuosi mokymus labai atidziai, man svarbu , kad destytoja butu zmogus , o nepasikelusi statula.O tokiu dabar , jau yra.
tobulinimosi mokymų įvairovės, daug praktikos
naujovių
Kvalifikacijos kėlimo
Technikos atidirbimu
daugiau informacijos asmeniškai,daugiau praktinių mokymų,o ne teorijos.
Kad butu daugiau demesio skiriama problemoms spresti, ne savo aparatu ar priemoniu tiesiog reklama, daugiau demesio skiriama kasdienei praktikai, su kuo gali susidurti. Mano mokymuose to truko.
ateityje rinkciausi mokytoja pagal mokiniu atsiliepimus ir mokytojo bei mokiniu darbu nuotraukas.
daugiau ziniu uz prieinama kaina
Kad jie vyktu kuo ivairesniuose miestuose
salone,darbe naudojamu techniku
konkreciai buvau pas Klopotova, viskas puiku, bet as visai nesuprantu rusiskai t.y. ka pati Klopotova pasakojo, o verteja turejusi buti Borovikova nesistenge visko versti i lietuviu kalba, buvo ilindusi i telefo a ar visai iseidavo. Noreciau daugiau vertimo ir pagarbos tiek mokytojai tiek man (mokinei)
daugiau naujoviu
Plesti akirati ir kelti kvalfikacija.
Naujovių
Kad grupės neviršytų 5-6 žmonių .
tik kokybes ir ziniu
Kai kurios mokyklos daro didele klaida imdamos dideli kieki mokiniu per vienerius mokymus. Tada ne tik kad informacija sunkiai issisavinama del chaoso, bet ir del to kad mokytojas, negali skirti atitinkamo demesio kiekvienam mokiniui individualiai, kas yra labai svarbu.
destytojai turetu buti suinteresuoti perduoti mokiniams kuo daugiau ziniu, yra pasitaike atveju kai destytojai "nuslepia" dabar jau atrodo elementarias taisykles. To neturetu buti - mokytojas negali tureti "baimes" uzsiauginti sau konkurenta
Nauju techniku, didesnio demesio kiekvienam mokiniui. Galbut reiketu mazesniu grupiu, kad mokytojas galetu vienodai paskirstyti demesi visiems mokiniams.
ziniu bagazo pildymo.
dailės seminaro
Naujoviu
Naujoviu!