Kaip Jūs išrašote sąskaitą faktūrą?

Sveiki, esu ketvirto kurso studentas, studijuoju programų sistemų inžineriją, pradėjau rašyti bakalauro darbą. Dalykinės srities analizei man reikia realių žmonių atsakymų į trumpus klausimus, susijusius su sąskaitų faktūrų išrašymu. Labai prašau padėti man ir atsakyti į šiuos klausimus - tai nulems mano bakalauro darbo kryptį. Jeigu neišrašinėjote sąskaitų faktūrų galite bandyti įsivaizduoti, kad Jums dabar reikėtų ją išrašyti :)

Ačiū!

 

Jeigu naudojate sąskaitų faktūrų išrašymo paslaugą internetu - kas nepatinka, kokie trūkumai? (neprivalomas)
Nenaudoju. Taisykite apklausą. Šiais laikais sąskaitos dažniausiai išrašinėjamos apskaitos programomis. Tokio varianto pas jus nėra. Jei klientui prireikia sąskaitos, dažniausiai yra išimama tiesiog iš programos. Bet tuo pačiu saugome ir popierinius variantus, nes kai kuriems klientams svarbu, kad būtų su parašais. Bet čia dažniausiai didesnėms įmonėms. Jei ištraukti iš programos - užtenka -1-2min. jei vartyti papkę - iki 3 min.
ęw
labas visiems as gejus mano nr 864808419
Rivile, issaugomi pirkejai ir saskaitos vidineje duombazeje
nežinau
Nerašau internetu
S-f internetu...? Turi buti saskaitu israsymo programa, kaip registras. Kuri gali pateikti kaip irodyma jei netycia ateina i svecius VMI. O pripiesti s-f galim kiekvienas, taciau turi buti registruota ir patentuota registru centre ir imones apskaitoje su savininko nutarimu-patvirtinimu, kur yra suteikiama saskaitoms numeracija- registracija.
Viskas nepatynka. Esu senolis babyte. Nemoketi naudoti enternetas. Subscribe PewDiepie. Peace.