Userrukutuzas
Results1182
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Ką ketveriems metams šiemet rinksime į savivaldybių Tarybas?

Baigiantis 2018 metams, gruodžio 28 d. Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) buvo baigtas šių metų kovo 3-ąją Lietuvoje vyksiančiuose eiliniuose savivaldos rinkimuose dalyvausiančių partijų ir visuomeninių rinkimų komitetų pareikštinių dokumentų priėmimas. O šios savaitės ketvirtadienis, sausio 17-oji, buvo paskutinė diena, kai partijos, rinkimų komitetai ir kandidatais į savivaldybės tarybos narius-merus išsikėlę asmenys savivaldybių rinkimų komisijoms privalėjo grąžinti lapus su juos remiančių gyventojų sąrašais ir parašais.

„Suvalkietis“, bandydamas spėti, kokioms politinėms jėgoms simpatizuojama už savivaldybėse jau nuveiktus darbus, įgyvendintus projektus ar naujus pažadus, nutarė savo skaitytojus vėl pakviesti dalyvauti laikraščio redakcijos organizuojamoje anoniminėje apklausoje. Šįsyk jos dalyvių prašome atsakyti, kuriai politinei jėgai ar visuomeniniam rinkimų komitetui norėtumėte patikėti savivaldybę valdyti 2019–2023 metais, jei savivaldos rinkimai vyktų dabar, pavyzdžiui, sausio 19 d.

Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos savivaldybėse šiais metais kandidatuosiančių politinių partijų ir visuomeninių rinkimų komitetų sąrašus pateikiame abėcėlės tvarka. Skaitytojų apsisprendimui palengvinti prie partijų ar rinkimų komitetų pavadinimų nurodėme ir sąrašų lyderius. Savo nuomonę išsakyti tik po vieną kartą, nes daugiau balsų tiesiog neįskaitysime. Balsuoti galite iki ketvirtadienio, sausio 24 d. Apklausos rezultatus skelbsime sausio 26-osios „Suvalkietyje“.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »