Jaunųjų šiuolaikinio šokio meno kūrėjų dalyvavimo Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje ypatumai

Sveiki, esu Vilniaus dailės akademijos studentė. Šiuo metu rašau kursinį darbą apie jaunųjų šiuolaikinio šokio meno kūrėjų dalyvavimo Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje ypatumus ir labai laukiu Jūsų atsakymų, minčių, pastabų anketoje iškeltais klausimais. Dėkoju tiems, kas skirs laiko anketai, Jūsų nuomonė yra labai svarbi.

Dalis mano kursinio darbo skirta analizuoti šiuolaikinio šokio padėtį Vilniaus mieste ir šio šokio stiliaus užimamą vietą Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje ir kultūros paslaugų vartotojų lauke. Taip pat darbe nagrinėjamas jaunųjų šiuolaikinio šokio meno kūrėjų dalyvavimas Vilniaus miesto kultūros paslaugų rinkoje, jų pastangos, veiksmai ir poreikiai.

Anketoje dalis klausimų bus skirta diskusijai apie jaunų šiuolaikinio šokio kūrėjų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus pristatytą spektaklį "FEEL LINK".

Prie kiekvieno klausimo prašau pažymėti Jums tinkantį atsakymo variantą arba parašyti savo atsakymą.

Tyrimo anketa anoniminė. Tyrimo metu gauti duomenys bus naudojami tik kursinio darbo rengimui.

Dėkoju, Anastasija

Jeigu aukščiau pateiktame klausime apie apsilankymą šiuolaikinio šokio festivalyje "Naujasis Baltijos šokis" pažymėjote vieną iš keturių paskutinių atsakymo variantų, kaip manote, dėl kokių priežasčių taip įvyko?
Laiko trūkumas, dėl kurio nepavyko nueiti į visus spektaklius į kuriuos norėjosi
Gyvenu kitame mieste.
esu namisėda
trūksta laiko
Vykstant šiam festivaliui buvau labai užsiėmusi
nesu apie ji girdejusi
Laiko stoka.
Geras klausimas, visa laiką ruošiuosi, bet niekad nenueinu. .