Idėjų startupas

Labas,

Turiu vieną idėją ir stengiuosi ją išsigryninti. Jeigu idėja nėra aiški, rašyk, paaiškinsiu plačiau :) Jeigu galėtum skirti keletą minučių, labai pagelbėtum!

Idėjos aprašymas:

Vienoje skiltyje žmonės įkeltų savo idėjas (viena nuotrauka su trumpu aprašymu) ir ieškotų reikiamos komandos tai idėjai įgyvendinti.  Kaip pavyzdys: „Akinių gamyba“ - papildomai reikalingas fabrikas, investicijos, galbūt bendraįkūrėjas su tam tikromis žiniomis.

Kitose skiltyse prisijungtų investuotojai, patarėjai, konsultantai. Kitaip tariant, visi specialistai, kurie reikalingi, kad konkreti idėja būtų įgyvendinta. Investuotojai, patarėjai galėtų iškart jungtis prie idėjų, jeigu pamatytų, jog idėja, jų nuomone, verta dėmesio. Taip pat idėjų kūrėjos, galėtų tiesiogiai kreiptis į investuotojus ar patarėjus. 

Kuo šis startup'as būtų kitoks nuo kitų? Idėjos būtų skelbiamos atvirai, todėl paprastai būtų galima prisijungti prie idėjos bendraįkūrėjui, investuotojui ar savo srities specialistui. Tai būtų galimybė realizuoti save skiriant dalį savo laiko arba dirbant su keliais projektais vienu metu.

Kokia pridėtinė vertė galėtų būti tau kaip idėjos kūrėjui(-ai) arba verslo atstovui(-ei), kad naudotumeisi platforma? Fantazuok! :)
Reikia žinoti ką nori veikti ir visos idėjos pačios ateis
Renginių organizavimas. Geros komandos sukūrimas.
neturiu
Kontaktai, žinomumas, galimybė prisijungti prie daug skirtingų projektų, finansinė nauda, galimybė atrasti įdomias ir pelningas nišas
Manau, kad idejos kurejui buti svarbu jo paties idejos saugumas. Jeigu platforma labai atvira ty visiems lengvai pasiekiama, tai galbut turetu buti numatyti teisiniai sprendimai, kaip apsaugoti tuos ideju kurejus nuo ideju vagysciu. Jeigu tai imanoma, nes sio startupo tikslas ir yra atvirumas, prieinamumas, kaip supratau:) o gal taip ir numatyta, kad visi kurejai mato tik investuotoju sklilti? O visi investuotojai tik kureju skilti? Galbut tai butu vieta pamastymui, nes, jeigu idejos kurejas rimtai pasiruoses savo idejos igyvendinimui, tai jam turetu svarbu buti jos saugumas.
Aiški investicinė (financinė) grąža, nes startup’ų į kuriuos gali investuoti yra labai daug, o rizika didelė. Greičiai platforma naudočiausi kaip kūrėjas ir vėl gi tikslas užsidirbti iš savo žinių ir gebėjimų. Tai gali būti ir ilgalaikis, ir trumpalaikis bendradarbiavimas.
-
Kontaktai