UserKarolinaVasiljevaite
Vieša
Pranešti

Idėjų startupas

Labas,

Turiu vieną idėją ir stengiuosi ją išsigryninti. Jeigu idėja nėra aiški, rašyk, paaiškinsiu plačiau :) Jeigu galėtum skirti keletą minučių, labai pagelbėtum!

Idėjos aprašymas:

Vienoje skiltyje žmonės įkeltų savo idėjas (viena nuotrauka su trumpu aprašymu) ir ieškotų reikiamos komandos tai idėjai įgyvendinti.  Kaip pavyzdys: „Akinių gamyba“ - papildomai reikalingas fabrikas, investicijos, galbūt bendraįkūrėjas su tam tikromis žiniomis.

Kitose skiltyse prisijungtų investuotojai, patarėjai, konsultantai. Kitaip tariant, visi specialistai, kurie reikalingi, kad konkreti idėja būtų įgyvendinta. Investuotojai, patarėjai galėtų iškart jungtis prie idėjų, jeigu pamatytų, jog idėja, jų nuomone, verta dėmesio. Taip pat idėjų kūrėjos, galėtų tiesiogiai kreiptis į investuotojus ar patarėjus. 

Kuo šis startup'as būtų kitoks nuo kitų? Idėjos būtų skelbiamos atvirai, todėl paprastai būtų galima prisijungti prie idėjos bendraįkūrėjui, investuotojui ar savo srities specialistui. Tai būtų galimybė realizuoti save skiriant dalį savo laiko arba dirbant su keliais projektais vienu metu.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų125272
Atsakymų08

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »