UserHouseModul
Results1
Vieša
Pranešti

HouseModul moduliniai namai: „Studio flat“ stiliaus namas kas tai?

Studijos tipo namelis panašiai kaip ir „studio flat“, kuriame kompaktiškai ir išradingai pritaikyti visi patogumai, baldai ir buitinė technika. Klientai pasistatę modulinius namus, džiaugiasi išskirtiniu gyvenimo ekonomiškumu, komforto lygiu, laisve į asmeninį laiką ir ramybę.

Tokio tipo namas neužima daug sklypo ploto ir yra labai kompaktiškas. Name vyrauja tik būtiniausi daiktai, erdvė nėra perkrauta. Tokie nameliai būna labai gerai organizuoti ir kūrybingai išnaudojama visa turima erdvė. Kas įdomiausia, kad tokio pobūdžio kompaktiški nameliai ir jų komfortas niekuo nenusileidžia dideliems gyvenamiems namams.

Modulinių namų statybos profesionalai „HouseModul“ (www.housemodul.com), siekdami dar labiau tobulėti, vykdome apklausas. Tai tiesioginis kontaktas su visuomėne ir būdas geriau pažinti visuomenės poreikius.

Išanalizavus apklausos rezultatus, galime tinkamai reaguoti priimant tinkamus sprendimus, kurie pateisintų visuomenės lūkesčius.

Moduliniai namai, skydiniai namai, karkasiniai namai, namas prie ežero, sodo namelis, medinis namelis, ofisas kieme ir įvairūs namų projektai, tai būdas gyventi ar dirbti patogiai ir Jums patinkančioje vietoje.

Ieškote daugiau informacijos? Susisiekite su mumis, mes mielai Jums padėsime.

Susisiek: (8 688) 35 784
Rašyk: [email protected]'
Apsilankyk: www.housemodul.com


 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Ar žinai kas yra „Studio flat“ stiliaus namas?
Ar norėtum gyventi „Studio flat“ stiliaus namelyje?