UserArnifacijus
Vieša
Pranešti

Gatvės vakarienė

Esame Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos trečio kurso studentai. Atliekame savo kursinio darbo verslo idėjos apklausą norėdami sužinoti jūsų nuomonę apie šią idėja. 


Idėja: Gatvės vakarienė.


Aprašymas: Norint dalyvauti „Gatvės vakarienėje“ būtinai reikia iš anksto rezervuoti vietas, nes dalyvaujančiųjų skaičius yra ribotas. Rezervacija apima atskirus bilietus aperityvams, stalui ir dviem kėdėms bei dviem vakarienės meniu pasirinkimams. Taip pat dalyviai gauna instrukcijas ir miesto žemėlapį. Vakaras prasideda gavus pirmąją SMS žinutę, kuri nurodo, kur bus patiekiamas vakaro aperityvas. Likus valandai iki vakarienės gaunamas antrasis tekstinis pranešimas, kuris pasakys jums, kur reikia pasiimti stalą su kėdėmis bei „Gatvės vakarienės„ pintinę su jūsų pasirinktu meniu ir vieta jūsų staleliui. Ir trečiasis tekstinis pranešimas pagaliau atskleis vietą, kurioje jūs vakarieniausite. 

Ši apklausa yra anoniminė - gauti duomenys bus naudojami tik kursinio darbo rengimui.

1. Jūsų lytisPrivalomas
2. Ar Jūs esate iš Vilniaus?
3. Jūsų amžiusPrivalomas
4. Ar Jūs norėtumėte pasinaudoti šia paslauga?Privalomas
5. Mūsų siūloma kaina už šią paslaugą būtų 50lt/asm. (viskas įskaičiuota). Kokią sumą sutiktumėte mokėti už vakarienę?Privalomas
Šio klausimo atsakymai viešai nepublikuojami
6. Pažymėkite, kokios papildomos veiklos iš pateikto sąrašo jums patiktų vakarienės metu. Žymėkite visus tinkamus variantusPrivalomas
7. Kokio maisto norėtumėte vakarienės metu?Privalomas
8. Kokiu būdu Jums būtų patogiausia gauti informaciją apie vakarienės vietą, laiką?
9. Kokiose Vilniaus miesto vietose norėtumėte, kad būtų organizuojamos vakarienės? Išdėstykite vietas pagal Jūsų pirmenybes, suteikiant 1 vietai, kuri patiktų labiausiai ir 6, kuri patiktų mažiausiai:
123456
Rotušėje
Katedros aikštėje
Gedimino prospekte
Vingio parke
Prie baltojo tilto
Bernardinų sode
10. Išdėstykite šiuos aprangos kodus pagal Jūsų pirmenybes, suteikiant 1 aprangos kodui, kuris patinka labiausiai ir 6, kuris patinka mažiausiai:
123456
Viduramžiai
Personažai
Įžymybės
Profesijos
Spalvos
Šalys
11. Pažymėkite kokia Jūsų nuomonė apie pateiktus teiginius.
Visiškai nesutinkuNesutinkuSunku pasakytiSutinkuVisiškai sutinku
Įdomi ir nauja idėja Lietuvoje
Patogi registracija internetu
Idomi vakarienės tematika
Platus papildomų paslaugų pasirinkimas
Gera proga išbandyti įvairių šalių maistą.