UserArnifacijus
Vieša
Pranešti

Gatvės vakarienė

Esame Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos trečio kurso studentai. Atliekame savo kursinio darbo verslo idėjos apklausą norėdami sužinoti jūsų nuomonę apie šią idėja. 


Idėja: Gatvės vakarienė.


Aprašymas: Norint dalyvauti „Gatvės vakarienėje“ būtinai reikia iš anksto rezervuoti vietas, nes dalyvaujančiųjų skaičius yra ribotas. Rezervacija apima atskirus bilietus aperityvams, stalui ir dviem kėdėms bei dviem vakarienės meniu pasirinkimams. Taip pat dalyviai gauna instrukcijas ir miesto žemėlapį. Vakaras prasideda gavus pirmąją SMS žinutę, kuri nurodo, kur bus patiekiamas vakaro aperityvas. Likus valandai iki vakarienės gaunamas antrasis tekstinis pranešimas, kuris pasakys jums, kur reikia pasiimti stalą su kėdėmis bei „Gatvės vakarienės„ pintinę su jūsų pasirinktu meniu ir vieta jūsų staleliui. Ir trečiasis tekstinis pranešimas pagaliau atskleis vietą, kurioje jūs vakarieniausite. 

Ši apklausa yra anoniminė - gauti duomenys bus naudojami tik kursinio darbo rengimui.

1. Jūsų lytis
2. Ar Jūs esate iš Vilniaus?
4. Ar Jūs norėtumėte pasinaudoti šia paslauga?
7. Kokio maisto norėtumėte vakarienės metu?
8. Kokiu būdu Jums būtų patogiausia gauti informaciją apie vakarienės vietą, laiką?
9. Kokiose Vilniaus miesto vietose norėtumėte, kad būtų organizuojamos vakarienės? Išdėstykite vietas pagal Jūsų pirmenybes, suteikiant 1 vietai, kuri patiktų labiausiai ir 6, kuri patiktų mažiausiai:
10. Išdėstykite šiuos aprangos kodus pagal Jūsų pirmenybes, suteikiant 1 aprangos kodui, kuris patinka labiausiai ir 6, kuris patinka mažiausiai:
11. Pažymėkite kokia Jūsų nuomonė apie pateiktus teiginius.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų01584
Atsakymų01

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »