UserMonikaChmiel
Privati
Pranešti

Gandų raišką organizacijoje lemiantys veiksniai darbuotojų požiūriu

Apklausą atlieka Kauno technologijos universiteto Panevėžio fakulteto studentė, Monika Chmieliauskaitė, kuri rengia magistro baigiamąjį projektą, kurio tikslas yra išanalizuoti gandų raišką organizacijoje, atskleidžiant darbuotojų požiūrį.

Jūsų nuomonė pateiktais požymiais yra ypač svarbi. Klausimynas yra ANONIMINIS. Duomenys bus analizuojami tik apibendrinti, todėl tikiuosi nuoširdžių Jūsų atsakymų.

Dėkoju ir linkiu Jums sėkmės!

1. Jums pateikiami skirtingi gandų organizacijoje apibūdinimai. Kiekvienas iš jų atspindi skirtingus požiūrius. Prašau pateikite savo nuomonę apie juos, pažymėdami kiekvienam iš jų Jums tinkamiausią atsakymo variantą.
2. Prieš Jus pateikiamos pagrindinės informacijos trūkumo priežastys organizacijoje. Prašau pateikite savo nuomonę apie jas, pažymėdami kiekvienai iš jų Jums tinkamiausią atsakymo variantą.
3. Prieš Jus pateikiamos pagrindines gandų funkcijos ir priežastys organizacijoje. Atsakant į klausimą, kodėl žmonės pasikliauja nepatikrinta informacija, įvertinkite kiekvieną iš šių teiginių ir pažymėkite kiekvienam iš jų tinkamiausią atsakymo variantą, atspindintį Jūsų poziciją ir nuomonę.
4.Prieš Jus pateikiami teiginiai, kurie atskleidžia tam tikrus gandų požymius. Įvertinkite kiekvieną iš šių teiginių ir pažymėkite kiekvienam iš jų tinkamiausią atsakymo variantą, atspindintį Jūsų poziciją ir nuomonę.
5. Prieš Jus pateikiami teiginiai, kuriais ketinama įvertinti individualų žmonių elgesį, kuris skatina gandus. Įvertinkite kiekvieną iš šių teiginių ir pažymėkite kiekvienam iš jų tinkamiausią atsakymo variantą, atspindintį Jūsų poziciją ir nuomonę.
6. Prieš Jus pateikiami teiginiai, kuriais ketinama įvertinti socialinių santykių darbe apkalbų veiksnius. Įvertinkite kiekvieną iš šių teiginių ir pažymėkite kiekvienam iš jų tinkamiausią atsakymo variantą, atspindintį Jūsų poziciją ir nuomonę.
7. Prieš Jus pateikiami teiginiai, kuriais ketinama įvertinti gandus organizacijoje skatinančius veiksnius. Įvertinkite kiekvieną iš šių teiginių ir pažymėkite kiekvienam iš jų tinkamiausią atsakymo variantą, atspindintį Jūsų poziciją ir nuomonę.
8. Prieš Jus pateikiami teiginiai, kuriais siekiama įvertinti gandų poveikį ir pasekmes organizacijoje. Įvertinkite kiekvieną iš šių teiginių ir pažymėkite kiekvienam iš jų tinkamiausią atsakymo variantą, atspindintį Jūsų poziciją ir nuomonę.
9. Jūsų lytis (pažymėkite teisingą atsakymą)
10. Jūsų amžius (pažymėkite teisingą atsakymą)
12. Jūsų darbo stažas organizacijoje (pažymėkite teisingą atsakymą)

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0275
Atsakymų0102

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »