Usersvelnukas
Results146
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

DSP Plius ir Tuvlita Konsultavimo tarnyba seminaras Online būdu 2021 m. Gegužės mėn. 19 d. 15.00 val. Saugūs įrenginiai + inovatyvios AAP = saugūs darbuotojai!

2021 m. gegužės mėn. 19 d. 15.00 val. UAB "DSP Plius" ir Lietuvos ir Vokietijos UAB "TUVLITA" Konsultavimo tarnyba kviečia į mini seminarą  Saugūs įrenginiai + inovatyvios AAP = saugūs darbuotojai!

Programa:

1 dalis: Inovatyvios AAP. Kaip tinkamas jų panaudojimas gali Jums išgelbėti gyvybę. Pranešėjai: UAB DSP Plius direktorė Irma Spudienė, vyr. vadybininkas Modestas Zenkevičius

2 dalis: Saugūs įrenginiai: seni, nauji ir modernizuoti. Esminės praktinės įžvalgos, kurios padės išvengti klaidų. Pranešėjas: Raimedas Burba, TUVLITA Konsultavimo padalinio direktorius

Seminare pristatysime Inovatyvias AAP bei kitas šio laikotarpio naujoves, pasidalinsime patarimais dėl saugių naujų įrenginių įsigijimo ir jau esamų saugos lygio pagerinimo. Atsakysime į Jūsų rūpimus klausimus.

 

*********************************************************************************************

* Seminaro trukmė apie 1 val., 1 dalis iki 20 min., 2 dalis iki 30 min., likęs laikas +- 10 min.  jūsų klausimams, problemų sprendimui, patirčių pasidalinimui.

* Seminaras skirtas įmonės DSP Plius ir Tuvlita konsultavimo tarnyba klientams, verslo partneriams.

* Būtina registracija iki 2021 05 18 dienos 15.00 val. Prieš susitikimą atsiųsime Microsoft Teams prisijungimo nuorodą.

* Renginyje gali būti fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

Registruodamiesi pateikiate savo asmens duomenis duomenų bendravaldytojams UAB „DSP Plius“ ir Lietuvos ir Vokietijos UAB "TUVLITA", kurie tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis registracijos į renginį ir renginio administravimo tikslu (siekdami įvykdyti sutartį dėl dalyvavimo renginyje). Asmens duomenys bus tvarkomi iki renginio pabaigos, vėliau sunaikinami. Kontaktinis duomenų valdytojas – UAB „DSP Plius“, kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, el. paštas [email protected] Jūs turite teisę susipažinti su asmens duomenimis, prašyti ištaisyti netikslius, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai jis vykdomas teisėto intereso pagrindu, teisę į duomenų perkeliamumą bei teisę paduoti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »