Userstancik.ivan
Results150
Vieša
Pranešti

Dėl Šalčininkų miesto ir rajono informacijos šaltinių.

Sveiki, esu FB grupės "I love Šalčininkai" įkūrėjas ir administratorius, norėčiau paklausti Jūsų, mano manymu, aktualia tema - Informacijos apie Šalčininkus ir Šalčininkų rajoną prieinamumą.

Mes Facebook'e - https://www.facebook.com/groups/1147525765341056/

O taip pat, mūsų atributika - https://www.facebook.com/ilovesalcininkaiatributika/

Kadangi pats susidūriu kartais su tokia problema, kad tenka informacijos ilgai ieškoti, klausti draugų, klausti Google, kur, kas, kaip vyksta, ar kokias paslaugas teikia mieste ir rajone, tai noriu Jūsų paklausti ar Jums užtenka informacijos internete, laikraščiuose ir t.t.

Apklausa yra anoniminė, apklausos rezultatai reikalingi tik tam, kad padėtumėte mums tobulėti. Niekur kitur Jūsų atsakymai nebus panaudoti.

Nuoširdžiai Ačiū už Jūsų atsakymus!

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Kur ieškote informacijos apie Šalčininkus, apie įmones veikiančias Šalčininkų rajone? Apie renginius, pramogas, teikiamas paslaugas ir t.t.
Kokius laikraščius skaitote?
Ar Jums užtenka informacijos apie Šalčininkus ir Šalčininkų rajoną?
Ar lengvai randate informaciją apie Šalčininkus ir Šalčininkų rajoną? Apie įmones veikiančias rajono teritorijoje, apie renginius, apie galimas pramogas.
Ar žinote apie grupę Facebook'e apie Šalčininkus ir Šalčininkų rajoną "I love Šalčininkai"?
Kokia Jūsų nuomonė apie Facebook grupę "I love Šalčininkai"?
Jūsų pasiūlymai, pageidavimai tiek grupės "I love Šalčininkai" veikloje, tiek bendrai turite pasiūlymų ko trūksta Šalčininkuose, ar Šalčininkų rajone.