Userruta767
Vieša
Pranešti

Darbuotojų socialinio saviveiksmingumo ir jų konfliktų su bendradarbiais sprendimo strategijų sąsajos

Kviečiame dalyvauti tyrime visus šiuo metu nevadovaujamose pareigose dirbančius asmenis, ne jaunesnius nei 18 metų.

Įvadas

Tai yra informuoto sutikimo dalyvauti tyrime forma. Joje pateikta svarbi informacija apie šį tyrimą. Prašome išsamiai susipažinti su šia informacija, kad galėtumėte išreikšti savo sutikimą arba nesutikimą dalyvauti tyrime.

Tyrėjai ir tyrimo tikslas

Tyrimą vykdo Vytauto Didžiojo universiteto Psichologijos katedros Psichologijos bakalauro studijų programos 4 kurso studentė  Rūta Sutkaitienė. Tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip darbuotojų socialinis saviveiksmingumas yra susijęs su jų konfliktų sprendimo taikomomis strategijomis konfliktuose su bendradarbiais. Tyrimui vadovauja prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė.

Tyrimo procedūra

Tyrime kviečiami dalyvauti visi šiuo metu nevadovaujamose pareigose dirbantys asmenys, ne jaunesni nei 18 metų. Tyrimo metu Jūs šioje elektroninėje formoje turėsite užpildyti du klausimynus ir atsakyti į keletą socio-demografinių klausimų. Dalyvavimas tyrime truks apie 10-15 min.

Dalyvavimo ir pasitraukimo sąlygos

Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Net sutikus dalyvauti, Jūs turite teisę pasitraukti iš tyrimo bet kuriuo metu.

Dalyvavimo tyrime rizika ir nauda

Dalyvavimas tyrime Jums neturėtų sukelti didesnių išgyvenimų nei patiriate kasdieniame gyvenime. Jeigu tyrimo metu pajausite, kad išgyvenate nemalonius jausmus, iš tyrimo galėsite pasitraukti bet kuriuo metu. Tikimasi, kad gauti rezultatai padės geriau paaiškinti svarbią, tačiau mažai tyrinėtą sąsają tarp darbuotojų socialinio saviveiksmingumo ir jų konfliktų su bendradarbiais sprendimo strategijų. 

Konfidencialumas ir duomenų saugojimas

Bet kokia informacija, kuri bus surinkta tyrimo metu išliks konfidenciali ir bus prieinama tik tyrėjai, bakalauro baigiamojo darbo vadovei ir recenzentui. Visa gauta informacija bus naudojama tik mokslinio darbo tikslais.

Siekiant išsaugoti konfidencialumą Jūsų pildoma apklausos forma bus anoniminė. Tyrimo duomenys, apgynus baigiamąjį bakalauro darbą, bus 5 metus saugomi slaptažodžiu apsaugotoje elektroninėje laikmenoje.

Tyrimo duomenų panaudojimo tikslai ir duomenų sunaikinimas

Tyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir viešinami tik apibendrinti. Pasibaigus tyrimui visi internetinės apklausos metu surinkti duomenys internetinėje apklausų portalo paskyroje bus ištrinti ir perkelti į elektroninę laikmeną. Praėjus 5 metams po darbo baigiamojo gynimo visi duomenys bus pilnai sunaikinti. Kadangi tyrimas yra anoniminis, negalėsite kreiptis dėl Jūsų duomenų pašalinimo iš duomenų masyvo, nes nebus galimybės atsekti Jūsų duomenų.

Kontaktai

Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie tyrimą tiek tyrimo eigoje, tiek po jo galite kreiptis į tyrimo vykdytoją Rūtą Sutkaitienę, el. paštu: [email protected]

Sutikimas

Primename, kad sutikdami (-os), jūs:

✔ Susipažinote su dokumentu ir supratote jame pateiktą informaciją.
✔ Suprantate, kad Jūsų dalyvavimas yra savanoriškas ir Jūs turėsite galimybę pasitraukti iš tyrimo bet kuriame etape.
✔ Sutinkate, kad šiame tyrime sukaupti duomenys būtų analizuojami ir apibendrinami moksliniais tikslais.

Ar sutinkate dalyvauti tyrime? (privaloma)
Įvertinkite, kiek pasitikite savimi, atlikdami kiekvieną iš žemiau nurodytų socialinių užduočių darbo vietoje. Pažymėkite Jums labiausiai tinkamą variantą skalėje nuo 1 (visiškai nepasitikiu) iki 5 (visiškai pasitikiu). Kiek pasitikite savimi socialiniuose susibūrimuose:
Kiek pasitikite savo pasirodymu viešai:
Kiek pasitikite savimi, valdydami konfliktus:
Kiek pasitikite savimi, siekdamas pagalbos ir siūlydamas ją:
Įvertinkite, kiek Jums yra būdingas išvardintas elgesys kilus konfliktui su bendradarbiu. Pažymėkite Jums labiausiai tinkamą variantą skalėje nuo 1 (visiškai nebūdinga) iki 5 (visiškai būdinga).
Jūsų lytis:
Jūsų išsilavinimas:
Ar Jūs šiuo metu dirbate?
Kokias pareigas užimate organizacijoje?
Kokiam sektoriui priklauso Jūsų organizacija?
Kokio dydžio organizacija, kurioje dirbate?
Kiek metų dirbate šioje organizacijoje?
Koks Jūsų bendras darbo stažas?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų19440
Atsakymų264

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »