Userkodinis
Results46
Vieša
Pranešti

Būsto apsaugos sistemos ir jų papildomos paslaugos

Maloniai kviečiame užpildyti šia anketą, ji padės geriau suprasti būsto apsaugos sistemų įsigijimo bei papildomų galimybių, paslaugų poreikį vartotojams. Apklausa vykdoma paslaugų platformos „Alarm Server” techninės galimybių studijos parengimo projekto kontekste. Šis projektas remiamas pagal ES struktūrinių fondų priemonę „Idėja LT”.
Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
1. Ar Jūs, Jūsų šeimos nariai ar giminaičiai dirba apsaugos sistemų pardavėjais/montuotojais/gamintojais?Privalomas
2. Koks Jūsų amžius ?Privalomas
3. Jūs gyvenatePrivalomas
4. Būsto nuosavybėPrivalomas
5. Ar Jūsų būstas buvo apvogtas arba jame kilo gaisras per paskutinius 5 metus?Privalomas
6. Ar Jūs turite įsirengę / planuojate įsirengti būsto apsaugos signalizaciją? Jei atsakėte neigiamai galite baigti apklausą.Privalomas
7. Kiek sumokėjote už apsaugos sistemos įsigijimą arba kokia apsaugos sistemos kaina (su montavimu) Jums būtų priimtina?
8. Kokią saugos tarnybos paslaugų kainą mokate arba kokia kaina Jums būtų priimtina?
9. Kokie apsaugos sistemų prekių ženklai Jums yra žinomi? (pažymėkite visus Jums žinomus)
Pic
10. Iš paminėtų prekės ženklų pavadinimų prekės ženklu SecoLink yra žymimas lietuviškas produktas. Ar Jūs rinktumėtės šį prekės ženklą, žinodami, kad produkto savybės ir kokybė yra analogiška užsienio gamybos produktams?
11. Ar Jūs naudojatės GSM mobiliuoju ryšiu?
12. Ar namie naudojatės interneto ryšiu?
13. Ar pageidautumėte gauti pranešimą į savo mobilųjį telefoną apie būste įvykusį pavojaus signalą (aliarmą)
14. Ar Jus domintų paslauga: 1) nuotolinis apsaugos sistemos valdymas mobiliuoju telefonu (apsaugos įjungimas/išjungimas, aliarmo nutildymas, būsenos patikrinimas) ?
15. Ar Jus domintų paslauga: 2) aliarmo video verifikavimas - kilus aliarmui Jūs ne tik gaunate pranešimą , bet ir mobiliuoju telefonu ar kompiuteriu galite peržiūrėti saugomo objekto vaizdus ?
16. Ar Jus domintų paslauga: 3) esamos saugomo objekto būsenos dabartiniu momentu patikrinimas (apsauga įjungta /išjungta, įrangos gedimai) bei kitų įvykių istorijos peržiūra savo mobiliajame telefone ar naudojant kompiuterį specialioje svetainėje?
17. Ar Jus domintų paslauga: 4) susistemintos informacijos pateikimas už tam tikra laikotarpį apie konkrečių patalpų temperatūrą, apšvietimo intensyvumą, drėgnumą, taip pat būsto ekonomiškumo įvertinimo pateikimas ?
18. Ar Jus domintų paslauga: 5) senyvo amžiaus žmonių, ligonių, neįgaliųjų nuotolinė priežiūra (pagalbos mygtukas, judėjimo ir kritimo indikacija, balsiniai medikamentų vartojimo priminimai, ryšys su pagalbos centru ir kita)
19. Kaip manote, ar 14, 15, 16, 17, 18 punktuose išvardintos paslaugos suteikia papildomo patrauklumo apsaugos sistemoms?
20. Ar mokėtumėte papildomai už 14, 15, 16, 17,18 punktuose išvardintas paslaugas ir kiek ?
21. Norėtume paklausti apie Jūsų NAMŲ ŪKIO (šeimos) grynąsias mėnesio pajamas, atsakyti į šį klausimą nebūtina, bet statistinė informacija mums labai praverstų.
Dėkojame už atsakyms. Jūsų pasiūlymai, klausimai.