Userakademija1
Results3
Vieša
Pranešti

Benzinas internetu

Sutaupykite pirkdami kurą internetu! „Saurida“ degalinių tinkle galioja puiki AKCIJA kurui įsigyti – benzinas (A95). Pirkdami degalus internetu, Jūs sutaupote net iki 12 euro centų (arba buvusių 40 lietuviško lito centų) už kiekvieną kuro litrą!

Jums tereikia ateiti į „Saurida“ elektroninę parduotuvę http://e.saurida.lt/naftos-produktai/degalai-degalinese , išsirinkti pageidaujamą kuro rūšį ir kiekį bei apmokėti per internetinę bankninkystę. Tuomet atvykę į pasirinktą „Saurida“ degalinę,  teliks atsiimti mokėjimo kortelę ir iš karto įsipilsite kuro! 

Kiti perkant kurą internetu privalumai:

Svarbu tai, kad įsigytą kuro kiekį internete galite įsipilti per keletą kartų.

Perkant degalus internete, kuro kaina fiksuojama pirkimo akimirką perkamam pasirinktų degalų kiekiui, o laikas, per kurį turite išnaudoti nupirktą kuro kiekį yra neribojamas.

Papildę internetinių atsiskaitymų už kurą kortelę, Jūs atvykę į artimiausią "Saurida" degalinę galėsite įsipilti pageidaujamą degalų rūšį!

Neklaidžiokite degalų kainų džiunglėse! Įsigykite pigiausios kuro kainos gidą - "Saurida" internetinių atsiskaitymų už kurą kortelę ir mokėkite už kurą internetu pigiau!

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Kuriame degalinių tinkle dažniausiai įsigyjate benzino?
Ar žinojote, kad galima įsigyti benzino internetu?
Ar teko įsigyti benzino internetu?
Kaip manote, kur galima daugiau sutaupyti perkant benzina?
Jūsų lytis:
Jūsų amžius: