Userspokauskasv
Results0
Vieša
Pranešti

BeiKa Studio kalvė: kokie kalviški gaminiai suteikia išskirtinumo namams?

Kalvė BeiKa Studio (http://www.kalviskidirbiniai.lt) ir kalvis-menininkas A.Bielskis kuria išskirtinias interjero ir eksterjero detales. Tvora, vartai, turėklai, šviestuvai, kalviški baldai, skulptūros ir visi kiti metalo dirbiniai pasižymi meniškumu ir išbaigtumu. Šis kalvis turi labai išskirtinį, savitą braižą, tačiau visuomet 100 procentų orientuojasi į kliento pageidavimus, vizijas bei idėjas. Kadangi jam visuomet svarbiqausia yra kliento ageidavimai, norime užduoti keletą klausimų, apie tai, kokie kalviški dirbiniai patinka jums?

BeiKa Studio (www.kalviskidirbiniai.lt)  kalvė  gali ne tik nukaldinti jūsų pageidaujamą metalo dirbinį,  bet padėti suvokti, kaip tas dirbinys turi atrodyti, nupiešti eskizus, patarti kas tinka prie jau esamo interjero ar eksterjero.

BeiKa Studio (www.kalviskidirbiniai.lt) kalvė bet kurį jūsų projektą įgyvendins nuo eskizo iki pilno sumontavimo, kad neliktų jokių „poros milimetrų“ netikslumų.

BeiKa Studio (www.kalviskidirbiniai.lt) kalvė, kurios įkūrėjas yra menininkas juvelyras-kalvis A.Bielskis, siūlo platų metalo dirbinių asortimentą, skirtą dovanoms. Tai gali būti prabangus paminklas eksterjere, skulptūra, sienos dekoras, suvenyras, metalo paveikslas, taurė nugalėtojui, ar net proginis medalis.

 

Telefona: +370 682 92909
El. paštas: [email protected]
Adresas: Taikos prospektas, Kaunas
Facebook: https://www.facebook.com/anukabeika

 

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Kokie kalviški dirbiniai jums labiausiai patinka?
Pic
Šiuo metu jums norėtųsi įsigyti?
Pic
Kam teiktumėte pirmenybę, užsakant kalvišką dirbinį (galite pažymėti kelis variantus)?Privalomas
Pic