Baltosios varnelės Kriu-Kriu ledai

Sveiki! Karts nuo karto prisimenu ir pasiilgstu "Baltosios varnelės" Kriu-Kriu kurtus ledus, tačiau jau daugelį metų jų niekur nebepardavinėja. Tad kuriu apklausą su kuria noriu rasti bendraminčių ir palaikančių žmonių, o gal net ir pagalbos siekiant grąžinti šiuos nuostabius ledus į prekybą. 

Ar turite pasiūlymų kaip juos sugrąžinti?
Parašyti "Baltoji Varnelė"
Nelabai
Rašykite peticiją, protestuokit
Vienas iš variantų būtų pagrobti "Baltosios varnelės" vadovą ar kažką panašaus (pvz, šeimos narį, svarbu) ir kaip išpirką, reikalauti, kad kriu kriu ledai būtų grąžinti pinigus į prekybą. Kitas variantas, sudaromas spec būrys, kuris atlikęs "baltosios varnelės" teritorijos analizę, patenka į teritoriją, suranda kriu kriu receptūrą, gamybos procesą. Turint reikiamą informaciją patiems pradėti galiminti kriu kriu ledus, tik žinoma pakeičiant kriu kriu ledų pavadinimą (pvz, "Ne kriu kriu ledai").
kreiptis pas varnelę
nenutuokiu
Jei bus daugumas norinčiu manau gražins🙂
Rašyti laiškus gamintojui "baltoji varnelė" ir prašyti, kad grąžintų, pasirašyti peticiją ir socialiniuose tinkluose akciją organizuoti. Panašiai daroma dėl sūrelio "JO" grąžinimo, galit rast IG
Laiskas imonei kuri gamindavo, dar peticija galima bet cia butu jau per daug xd
paleisti juos vėl į prekybą
Organizuot ledų grąžinimo maršą 😎😎
Ledų dienos akcijos paplūdimiuose, didesniuose miestuose, aikštėse ar prie Akropolių
o kam?
Parodyti Baltajai varnelei apklausos rezultatus, kad pamatytų kokia didelė ledų paklausa ir susigundytų grąžinti juos į prekybą.
Taip
Revoliucija
Parašyti peticiją
Rašyti Baltosios varnelės atstovams ir prašyti, parodyti kokius nors parašus surinktus norinčiųjų
Paskambint į firmą pakalbėt
Tiesiog grazinti
Pradėti vėl pardavinėti, siūlyti didiesiems prekybos centrams
Padaryti rebranding
Vien ju fotke sukelia nepamatuojama nostalgija ir grazina mane atgal i vaikyste. Kadangi grizau i vaikyste, pasiulymu ar komsntaru situ klausimu neturiu.
Protestai, mitingai, streikai.