Userdarbo433
Results0
Vieša
Pranešti

Autoservisas Vilniuje BOSCH (J. Kubiliaus g, 16) teiraujasi, kaip nusprendžiate, kad reikalingas Toyota automobilio remontas?

Automobilių servisas Vilniuje BOSCH (J. Kubiliaus g. 16) rūpinasi savo klientais ir siekia išsiaiškinti, kurios automobilių remonto paslaugos reikalingiausios. Esame dėkingi, kad padeda mums užtikrinti aukščiausios klasės automobilio remonto paslaugas. Nuolat tobuliname savo teikiamas remonto paslaugas ir būtent dėl šios priežasties klausiame, kaip nusprendžiate, kad jūsų automobiliui reikalingas remontas.

 

Autoservisas Vilniuje BOSCH dirba su moderniomis technologijomis, kurios gali greitai ir tiksliai nustatyti jūsų automobilio gedimus. Patyrę BOSCH meistrai siekia išspręsti iškilusias problemas kaip įmanoma greičiau bei kokybiškiau. Naudojame tik aukščiausios klasės automobilių dalis, kurios jūsų automobilį prikels naujam gyvenimui.

 

Turite klausimų dėl TOYOTA ar bet kurios kitos markės automobilio remonto? Susisiekite su BOSCH autoserviso meistrais, kurie mielai patars bei padės išspręsti iškilusias problemas:

 

tel.: +370 695 10510 
(по-русски: +370 616 13371)

Rašykite: [email protected]

Adresas: J. Kubiliaus g. 16,
LT-08236 Vilnius, Lietuva

Darbo laikas:
I – V 08:00 – 18:00
VI 09:00 – 14:00
VII nedirbame

http://www.bcservisas.lt

 

Pic
1) Kaip dažnai tenka remontuoti automobilį?
2) Kaip išsirinkate patikimus automobilių remonto meistrus?
3) Kurie automobilio remonto darbai atrodo reikalingiausi?
4) Ar manote, kad skirtingų markių automobilių vairuotojai moka skirtingai už teikiamas autoserviso paslaugas?
5) Kas svarbiausia renkantis naują automobilių servisą?
6) Kokia jūsų lytis?
7) Kuriame mieste šiuo metu gyvenate?